0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: przestoj

Artykuły:

Sposoby na obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników

Pracodawca, szczególnie w dobie kryzysu musi uważniej przyglądać się kosztom przedsiębiorstwa. Nie ma wątpliwości, że pracownicy i ich wynagrodzenie to spore obciążenie budżetu. Jakie są sposoby na obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników? Sprawdź!

3 listopada 2022

W jakich okolicznościach pracodawca może uznać porzucenie pracy?

Porzucenie pracy oznacza zawinione przez pracownika zaprzestanie wykonywania pracy. Czym skutkuje? Czy przestój jest również porzuceniem pracy? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat porzucenia pracy o tym jak potraktować taką nieobecność.

21 marca 2022

Czy można udzielić urlopu wypoczynkowego na przestój?

Celem urlopu wypoczynkowego jest odpoczynek i regeneracja sił pracownika. Czy w sytuacji niewykonywania pracy z uwagi na przestój, pracodawca nie może wysłać pracowników na urlop wypoczynkowy.? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się wiącej!

15 grudnia 2020

Świadczenie postojowe dla przedsiębiorców i zatrudnionych na umowy cywilnoprawne

Kiedy można uzyskać świadczenie postojowe? Jakie warunki muszą spełnić osoby samozatrudnione, żeby uzyskać świadczenie postojowe, a jakie – osoby na umowach cywilnoprawnych? Czy każdy otrzyma je w pełnej kwocie? Sprawdź w naszym artykule!

25 czerwca 2020

Prawo do wynagrodzenia za czas niewykonywania pracy (cz. 1)

W ciągu pracy zdarzają się sytuacje kiedy pracownik z różnych przyczyn nie wykonuje pracy. W niektórych przypadkach pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia za czas niewykonywania pracy. Jakie to sytuacje? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się!

23 sierpnia 2017

Ustanie stosunku pracy 2014 r. - cz. 2

Druga część cyklu na temat ustania stosunku pracy - zapraszamy do lektury.

20 października 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów