0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: przywrocenie-terminu

Artykuły:

Wniosek o przywrócenie terminu podatkowego – jak uzasadnić?

Jeśli upłynął termin podatkowy, można spróbować złożyć wniosek o jego przywrócenie. Musi on zawierać uprawdopodobnienie, że uchybienie terminu było niezawinione. Jakie są wymogi formalne dla takiego wniosku? Jak uzasadnić wniosek o przywrócenie terminu?

20 marca 2019

Przywrócenie terminu w postępowaniu cywilnym

Postępowanie przed sądem ograniczone jest ściśle określonymi terminami. Co zrobić, jeśli z jakichś przyczyn nie zdążyliśmy na czas dokonać czynności? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak wnioskować o przywrócenie terminu w postępowaniu cywilnym!

12 lutego 2018

Przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu- wzór wniosku z opisem

Wniosek o przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu można złożyć, gdy ze względu na siłę wyższą minął termin do złożenia sprzeciwu od wyroku sądu. Pobierz darmowy wzór wniosku o przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu w formacie PDF lub DOCX!

18 stycznia 2018

Przywrócenie terminu w postępowaniu cywilnym

Kiedy możliwe jest przywrócenie terminu w postępowaniu cywilnym? Czy przywrócenie terminu ma wpływ na postępowanie sądowe? Przeczytaj artykuł i sprawdź, co zrobić, gdy wniosek o przywrócenie terminu zostanie odrzucony?

6 stycznia 2018

Wniosek o przywrócenie terminu- jak skutecznie sformułować?

Nie zawsze istnieje możliwość dokonania wszystkich czynności sądowych w wyznaczonych przez sąd lub przepisy prawa procesowego terminach. Jeżeli jednak stało się tak nie z naszej winy, możemy wnieść wniosek o przywrócenie terminu. Jak to zrobić?

14 września 2017

Wniosek o przywrócenie terminu - jak go uzasadnić?

Do jakiego sądu powinien zostać złożony wniosek o przywrócenie terminu? Jakie informacje musi zawierać dobrze skonstruowany wniosek? Sprawdź, kiedy można złożyć tego typu dokument oraz jaki wpływ ma na prowadzone już postępowanie przed sądem!

7 września 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów