0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: rekompensata-za-nadgodziny

Artykuły:

Nadgodziny dobowe i średniotygodniowe - ile wynosi ich limit?

Praca w w godzinach ponadwymiarowych powoduje, że mamy do czynienia z nadgodzinami, za które pracownik powinien otrzymać rekompensatę w postaci czasu wolnego lub dodatkowego wynagrodzenia. Ile mogą wynosić nadgodziny dobowe i średniotygodniowe? Sprawdź!

30 listopada 2022

Wynagrodzenie za nadgodziny dla kierownika - kiedy należy wypłacić?

Czy nadgodziny kadry kierowniczej mogą mieć tylko charakter sporadyczny i występować z konieczności? Czy wypłaca się za nie normalne wynagrodzenie i dodatek za pracę ponad normę? Kiedy należy wypłacić wynagrodzenie za nadgodziny dla kierownika? Sprawdź!

26 października 2022

Praca w nadgodzinach - wszystko co należy wiedzieć

Za nadgodziny pracownikowi przysługuje czas wolny lub dodatek do wynagrodzenia. Praca w nadgodzinach jest dopuszczalna m.in. w razie szczególnych potrzeb pracodawcy. Dowiedz się, kto nie może pracować w nadgodzinach i komu nie przysługuje rekompensata!

22 września 2022

Rekompensata za nadgodziny - w jakiej wysokości?

Pracownikowi, który wykonuje pracę ponad wymiar swojego etatu należy się rekompensata za nadgodziny. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak rozlicza się godziny nadliczbowe pracowników. Czy należy im się dzień wolny czy wynagrodzenie? Sprawdź!

6 czerwca 2018

Rekompensata za nadgodziny - co warto wiedzieć

Jeżeli pracownik zmuszony jest zostać w pracy po godzinach, pracodawca zobowiązany jest do udzielenia mu wolnego w zamian za nadgodziny bądź do dodatkowej rekompensaty pieniężnej. Przeczytaj artykuł i sprawdź, czym jest rekompensata za nadgodziny!

13 grudnia 2017

Rekompensata za nadgodziny - w jakiej formie i kiedy przysługuje?

Twoi pracownicy często pracują w godzinach nadliczbowych? Za taką pracę przysługuje im odpowiednia rekompensata. Ile wynosi rekompensata za nadgodziny dla pracownika i od czego jest uzależniona? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

22 sierpnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów