0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

11 wyników dla tematu: rekrutacja

Artykuły:

Rynek pracy w 2022 - Jakie zmiany czekają pracowników?

Podwyżki wynagrodzeń i nowe miejsca pracy to niejedyne zmiany, jakie czekają na pracowników w przyszłym roku. Zobacz, które branże będą intensywnie rekrutować w 2022r., jakie zachodzą zmiany w podatkach, w prawie pracy oraz co znaczy work-life balance

28 grudnia 2021

Future skills - umiejętności przyszłości, czyli rynek pracy w 2030 roku

Raporty wskazują kompetencje przyszłości, które mogą być niezbędne dla utrzymania swojej atrakcyjności na rynku pracy. Wiadomo już które umiejętności będą pożądane w przyszłym roku. Prognozy wybiegają jednak dalej i wskazują także kierunek na lata 2030.

6 czerwca 2019

Rekrutacja – gdzie należy szukać pracowników?

Rekrutacja - jak ją skutecznie zaplanować? Obecnie w niektórych branżach coraz trudniej o znalezienie specjalistów. Dlatego też musimy wiedzieć, gdzie szukać pracowników, gdzie działać w ramach rekrutacji. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

4 czerwca 2019

Rozmowa rekrutacyjna – 6 pytań do rekrutera

Rozmowa rekrutacyjna kojarzy się najczęściej z pytaniami zadawanymi przez rekrutera. Nic bardziej mylnego. Kandydat również powinien rozwiać swe wątpliwości, by podjęcie współpracy było świadomym wyborem obu stron. Przeczytaj i sprawdź, o co należy pytać.

30 maja 2019

Candidate experience – jak wdrożyć go w firmie?

Wdrożenie do firmy candidate experience może zdecydowanie zwiększyć renomę naszego przedsiębiorstwa. Jednak na czym właściwie polega ten proces? O czym warto w związku z nim pamiętać? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania!

18 kwietnia 2019

Rozmowa kwalifikacyjna - jakie pytania może zadać pracodawca?

Jak powinna wyglądać rozmowa kwalifikacyjna? Często zdarza się, że potencjalni pracownicy zostają zasypani serią pytań, które wcale nie powinny pojawić się w czasie rekrutacji. Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj listę pytań zakazanych.

10 kwietnia 2019

Dlaczego warto korzystać z usług firm rekrutacyjnych?

Dlaczego warto korzystać z usług firm rekrutacyjnych? A może lepiej zająć się jednak rekrutacją samodzielnie? Rekrutacja jest czaso- i pracochłonnym procesem. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czy warty korzystać z usług firmy zewnętrznej!

28 marca 2019

Rekrutacja doskonała, czyli jak zatrudniać pracowników

Rekrutacja to wielkie wydarzenie w firmie. Wiąże się z nią wiele przygotowań i obowiązków, zaangażowanych jest wiele osób. Jak ją przeprowadzić, by zatrudnić dokładnie te osoby, których nam potrzeba? Podpowiadamy! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się!

25 sierpnia 2016

Jak napisać CV? Kilka dobrych porad

Z nami napiszesz świetnie CV!

26 sierpnia 2014

Jakie pytania zadawać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Dzięki tym radom znajdziesz dobrego pracownika!

22 lipca 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów