0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: samochod-wykupiony-z-leasingu

Artykuły:

Samochód wykupiony z leasingu a metody amortyzacji

Czy wiesz, w jaki sposób należy amortyzować samochód wykupiony z leasingu? Jakie stawki oraz jakie metody amortyzacji należy zastosować? Czy znaczenie ma wartość wykupywanego z leasingu samochodu oraz jak odliczyć VAT? Dowiedz się, czytając nasz artykuł!

12 lipca 2022

Sprzedaż samochodu poleasingowego- w działalności czy prywatnie?

Jak opodatkować sprzedaż samochodu poleasingowego? Czy sprzedaż stanowi przychód w ramach działalności gospodarczej? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie są zasady wykupu samochodu z leasingu i jak opodatkować sprzedaż poleasingowego pojazdu!

2 maja 2022

Czy wykupiony po leasingu samochód osobowy można uznać za używany?

Wykorzystywałeś w firmie samochód leasingowy? Czy wykupiony po leasingu samochód osobowy można uznać za używany i poddać amortyzacji indywidualnej? Czy wiesz, w jaki sposób rozliczyć taką transakcję? Sprawdź! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

17 maja 2021

Czy można sprzedać samochód wykupiony z leasingu?

Przedsiębiorca może przeznaczyć samochód wykupiony z leasingu na cele prywatne lub firmowe, a następnie sprzedać. Czy przy dokonywaniu takiej czynności powinien zwrócić na coś szczególną uwagę? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się na ten temat więcej!

25 marca 2016

Samochód wykupiony z leasingu może być towarem handlowym

Zawierając umowę leasingu operacyjnego, przedsiębiorca dokonuje wpłaty opłaty wstępnej (czynszu inicjalnego) na konto leasingodawcy.

13 maja 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów