0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: skarga-na-czynnosci-komornika

Artykuły:

Skarga na czynności komornika – czym jest i kiedy przysługuje?

Czym jest skarga na czynności komornika? W jakich przypadkach można ją złożyć? Jakie są warunki formalne takiej skargi oraz co w przypadku gdy sąd odrzuci nasze zażalenie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie masz prawa względem egzekucji komorniczych.

27 lipca 2023

Skarga na czynności komornika i skutki jej wniesienia

Komornik nie powinien nadużywać swoich praw w postępowaniu egzekucyjnym. Jeżeli jednak z powodu jego nieodpowiednich działań komuś stała się krzywda, taka osoba może skorzystać z takich środków jak skarga na czynności komornika. Sprawdź, jak ją złożyć!

9 kwietnia 2019

Skarga na czynności komornika – kiedy przysługuje wierzycielowi?

Komornik, mimo że ma wiele kompetencji w postępowaniu egzekucyjnym, nie powinien nadużywać swoich praw. Jeżeli, mimo to z powodu jego czynności komuś stała się krzywda, wierzyciel może zastosować taki środek jak skarga na czynności komornika.

5 lutego 2018

Skarga na czynności komornika – kiedy przysługuje wierzycielowi?

Komornik nie powinien nadużywać swoich praw podczas egzekucji, dlatego jeżeli czujesz się poszkodowany, to pamiętaj, że przysługuje ci możliwość skargi! Sprawdź, jak ją złożyć i z jakich elementów powinna składać się skarga na czynności komornika!

20 stycznia 2016

Skarga wierzyciela na czynności komornika

Jeżeli czynności wykonywane są przez komornika źle lub komornik w ogóle nie podjął działań może wpłynąć skarga wierzyciela na czynności komornika. Co powinna ona zawierać? Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!

11 marca 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów