0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: sklepy-internetowe

Artykuły:

E-handel kontra handel tradycyjny

Czy e-handel jest na tyle poważną konkurencją dla handlu tradycyjnego, że centra handlowe będą rzadkością? A może konsumenci dalej wolą długie spacery po sklepach? Dowiedz się, jakie zalety kryją za sobą zakupy internetowe i na co powinniśmy uważać.

24 sierpnia 2017

Cross-docking – alternatywny system dystrybucji

Czym jest cross-docking? Dla kogo przeznaczone jest to rozwiązanie? Jakie są plusy i minusy tego systemu dystrybucji oraz czy można dzięki niemu zmniejszyć koszty logistyczne? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, na czym dokładnie polega cross-docking.

20 czerwca 2017

Polskie sklepy internetowe, które zawojowały świat

Internet to narzędzie, które potrafi wiele ułatwić - przydaje się zwłaszcza w takiej dziedzinie, jak handel internetowy. Dzięki globalnej sieci niektóre polskie sklepy internetowe podbiły rynki międzynarodowe. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

25 września 2016

E-book: E-handel, wszystko co chciałbyś wiedzieć

Rozwój internetu przyczynia się do powstawania nowych branż. Coraz bardzie popularny wśród internautów staje się e-handel. W sieci można kupić absolutnie wszystko. Przeczytaj naszego darmowego e-booka i dowiedz się więcej na temat handlu w Internecie.

19 sierpnia 2015

Sklepy internetowe - nowa dyrektywa unijna

Czerwiec 2014 roku będzie miesiącem wielkich zmian w europejskim e-handlu. Wtedy bowiem wchodzi w życie dyrektywa unijna, która będzie regulować tę dziedzinę gospodarki. Jak polskie sklepy internetowe przyjmą te zmiany?

13 grudnia 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów