0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: strategia-firmy

Artykuły:

Misja i wizja firmy ważne w budowaniu każdego biznesu

Misja i wizja firmy to kluczowe filary z punktu widzenia każdego dobrze prosperującego biznesu. Co dokładnie przedstawia ich definicja? Jakie są różnice między nimi i dlaczego są tak ważne w funkcjonowaniu i rozwoju firmy na rynku? Odpowiedzi w artykule!

17 czerwca 2019

Identyfikacja klienta i jego potrzeb kluczem w budowaniu oferty

Czy znasz klienta swojej firmy? Wiesz, co lubi, a czego się obawia? Jakie ma potrzeby i jak można je rozpoznać? Dowiedz się, jak powinna wyglądać identyfikacja klienta i jego potrzeb, aby zbudować odpowiednią ofertę i formę komunikacji!

12 listopada 2018

Wizja firmy, misja i strategia – czym się różnią i czy są potrzebne?

Misja i wizja firmy tworzą zarys i koncepcję prowadzenia działalności oraz stanowią podstawę do podejmowanych decyzji. Dostosowana do tego strategia daje gwarancję realizacji wyznaczonych celów. Poznaj, czym charakteryzuje się misja, wizja i strategia.

15 maja 2018

Strategia firmy - czy jest potrzebna?

Korporacje tworzą plany strategiczne. Czy małe firmy także powinny zainteresować się strategią? Co można osiągnąć dzięki sformułowaniu i wdrożeniu misji, wizji oraz celów strategicznych? Sprawdź w artykule, czy strategia firmy jest potrzebna!

26 lutego 2018

Strategia firmy internetowej - krok po kroku

Masz własny biznes internetowy? Może dopiero zamierzasz go założyć? Zaplanuj wszystkie niezbędne działania do prowadzenia działalności w sieci i osiągnięcia sukcesu finansowego. Niech Twoja strategia firmy będzie precyzyjna i poprowadzi cię do celu!

19 lipca 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów