0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: terminal-platniczy

Artykuły:

Terminal płatniczy – czym jest i jak działa? Sprawdź!

Według badań Polacy coraz częściej rezygnują z płatności gotówką. Wobec tego sklep lub punkt usługowy powinien umożliwiać płatności bezgotówkowe. Dowiedz się jak działa terminal płatniczy i dlaczego warto go mieć.

28 marca 2024

Terminal stacjonarny, mobilny, czy aplikacja – jaki terminal płatniczy wybrać?

Prowadzisz biznes? Pomyśl o wprowadzeniu płatności bezgotówkowych. To standard, który pozwoli Ci poprawić jakość świadczonych usług i zyskać w oczach klientów. Jaki terminal płatniczy wybrać: stacjonarny, mobilny czy aplikację (tzw. softPOS)? Sprawdź!

17 listopada 2023

Kary za brak umożliwienia płatności bezgotówkowej przez terminal płatniczy

W ostatnich latach na niektórych przedsiębiorców został nałożony obowiązek udostępnienia płatności w formie bezgotówkowej. Czy w przypadku takiego obowiązku konieczny jest terminal płatniczy i czy wymóg ten spełniają inne instrumenty płatnicze, np. BLIK?

12 lipca 2023

Obowiązek posiadania terminalu płatniczego - od kiedy?

Płatności bezgotówkowe stają się coraz bardziej popularne. Wraz z Polskim Ładem wprowadzono obowiązek posiadania terminalu płatniczego. Na co muszą się przygotować przedsiębiorcy w związku ze zmianami? Czy są wyjątki od przepisu? Wyjaśniamy w artykule!

26 maja 2022

Rozliczenie otrzymania terminalu dla płatności bezgotówkowych

Czym zajmuje się Fundacja Polska Bezgotówkowa i w jakim celu została powołana? Kto może wnioskować o wsparcie Fundacji i jakie warunki należy spełnić by otrzymać pomoc? Jak wygląda rozliczenie otrzymania terminalu dla płatności bezgotówkowych od FPB?

30 października 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów