0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: ugoda-z-dluznikiem

Artykuły:

Ugoda z dłużnikiem – korzyści płynące z jej zawarcia

Ugoda z dłużnikiem to polubowne rozwiązanie konfliktu, w którym zarówno wierzyciel, jak i dłużnik decydują się na określone ustępstwa związane np. z ratami spłaty długu czy naliczaniem odsetek. Więcej informacji o zawieraniu ugody znajdziesz w artykule.

19 lutego 2020

Ugoda z dłużnikiem - jakie korzyści rodzi po stronie wierzyciela?

Nie zawsze warto odzyskiwać wierzytelność za pomocą egzekucji komorniczej lub postępowania przed sądem - niekiedy bardziej korzystna będzie ugoda z dłużnikiem. Jak to zrobić i czy wierzyciel może odnieść wymierne korzyści z tego typu działań?

4 stycznia 2018

Ugoda jako rozwiązanie sporu o wierzytelność

Dochodzenie wierzytelności nie należy do przyjemnych procesów dla przedsiębiorców, często okazuje się skomplikowany, a nawet nieskuteczny. Popularne stają się pozasądowe rozwiązanie sporu o wierzytelność m.in. jako ugoda. Sprawdź, na czym polega!

24 lipca 2017

Zawarcie ugody z dłużnikiem - jakie płyną z tego korzyści?

Czy zawsze opłaca się odzyskiwać wierzytelność za pomocą egzekucji komorniczej? Kiedy bardziej korzystne będzie zawarcie ugody z dłużnikiem? Jak to zrobić i czy wierzyciel może odnieść korzyści z tego typu działań? Dowiedz się tego, czytając nasz artykuł!

6 czerwca 2016

Co daje zawarcie ugody z dłużnikiem?

Jakie korzyści niesie za sobą zawarcie ugody z dłużnikiem? Jak zawrzeć ugodę i czy wierzyciel może odnieść korzyści z tego typu działań? Kto ponosi koszty za mediatora i czym jest przerwaniu biegu przedawnienia? Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!

18 lutego 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów