0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: ulga-mieszkaniowa-w-pit

Artykuły:

Wydatki na własne cele mieszkaniowe a zakup komórki lokatorskiej

W artykule rozpatrzymy przypadek, kiedy wydatki na własne cele mieszkaniowe obejmą również zakup komórki lokatorskiej. Jakie warunki muszą zostać spełnione, aby można było uznać taki zakup za wydatek na własne cele mieszkaniowe? Sprawdź katalog wydatków!

14 grudnia 2022

Spłata kredytu jako wydatek na cele mieszkaniowe - Polski Ład

Spłata kredytu jako wydatek na cele mieszkaniowe to kwestia, która do tej pory wywoływała wiele kontrowersji. Dlaczego? Jakie zmiany w regulacjach prawnych wprowadził Polski Ład? Przeczytaj nasz artykuł, by poznać odpowiedzi na postawione pytania.

28 kwietnia 2022

Ulga mieszkaniowa w PIT - wydatki na własne cele mieszkaniowe część 2

Podatnik sprzedający mieszkanie niekomercyjne ma szansę uniknąć zapłaty podatku, jeżeli powstały przychód przeznaczy na tzw. własne cele mieszkaniowe. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak zidentyfikować wydatki, które obejmuje ulga mieszkaniowa w PIT!

4 marca 2022

Ulga mieszkaniowa w PIT: Zakup komórki lokatorskiej i remont garażu

Czy ulga mieszkaniowa w PIT obejmuje wydatki na wspólne cele mieszkaniowe, takie jak remont garażu i nabycie komórki?

23 lutego 2021

Ulga mieszkaniowa w PIT a wydatki uprawniające do zwolnienia - część 3

Podatnicy dokonujący sprzedaży nieruchomości w niektórych przypadkach mogą uniknąć opodatkowania danej transakcji. Jedną z opcji ustawowych jest ulga mieszkaniowa w PIT. Sprawdź, jakie wydatki uprawniają do zwolnienia z podatku ze sprzedaży mieszkania!

31 maja 2019

Ulga mieszkaniowa w PIT i jej zastosowanie - część 1

Ulga mieszkaniowa w PIT jest ulgą podatkową, która niesie za sobą wiele problemów związanych z jej zastosowanie, Dowiedz się, jak obliczyć wartość tego rodzaju ulgi oraz jakie koszty uzyskania przychodów związane są ze sprzedażą nieruchomości!

29 maja 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów