0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

9 wyników dla tematu: umowa-agencyjna

Artykuły:

Umowa agencyjna – na jakich warunkach pracują pośrednicy?

Umowy B2B zyskują coraz większą popularność, a na tej fali również umowa agencyjna. Dla firm korzystniejsze jest „zatrudnienie” agenta w celu rozszerzenia swoich usług. Sprawdź, kiedy może być zawarta umowa agencyjna oraz jaki ma ona charakter dla stron!

25 listopada 2022

Umowa agencyjna – jak prawo chroni agenta, a jak dającego zlecenie?

Przez umowę agencyjną agent zobowiązuje się do stałego pośredniczenia, za wynagrodzeniem, przy zawieraniu z klientami umów na rzecz dającego zlecenie przedsiębiorcy albo do zawierania ich w jego imieniu. Sprawdź, jak umowa agencyjna chroni obie strony!

19 listopada 2021

Umowa agencyjna – wszystko co warto wiedzieć!

Przedsiębiorco, zastanawiasz się, na czym polega umowa agencyjna i kto może ją zawrzeć? Na jakiej podstawie należy wykazać przychód z umowy agencyjnej? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, kiedy można podpisać umowę agencyjną i co oznacza jej zawarcie!

5 września 2019

Umowa agencyjna - wzór z omówieniem

Umowa agencyjna zawierana jest pomiędzy dwoma stronami, w której jedna zobowiązuje się do stałego pośrednictwa przy zawieraniu umów z klientami na rzecz dającego zlecenie. Pobierz darmowy wzór umowy agencyjnej w formacie PDF lub DOC !

23 stycznia 2018

Umowy freelancera - kontrakt menadżerski

Umowa cywilnoprawna zawierana pomiędzy freelancerem a zleceniodawcą nazywana jest kontraktem menadżerskim. Czy wiesz co powinien zawierać kontrakt menadżerski? Przeczytaj nasz artykuł gdzie znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie!

18 września 2016

Wzór Umowa agencyjna z omówieniem

Umowa agencyjna polega na tym, że przyjmujący zlecenie zobowiązuje się do stałego pośredniczenia przy zawieraniu z klientami umów na rzecz dającego zlecenie przedsiębiorcy. Pobierz darmowy wzór umowy agencyjnej w formacie pdf i docx.

14 stycznia 2016

Umowa agencyjna jako jedna z umów freelancera

Umowa agencyjna - czym jest i kiedy można ją zawrzeć? Jakie obowiązują zasady naliczania wynagrodzenia przy umowach agencyjnych?

29 grudnia 2014

Umowa zlecenie dla przedsiębiorcy

Czy przychód umowy zlecenie będzie przychodem z mojej działalności, czy powinienem wystawić zleceniodawcy rachunek poza moją firmą?

9 lipca 2013

Umowy freelancera – umowy cywilnoprawne a umowa o pracę

Umowa o dzieło, umowa zlecenia czy umowa o pracę? Którą z nich powinien wybrać wolny strzelec? W naszym artykule przedstawimy ich wady i zalety. Przeczytaj i dowiedz się, jakie umowy freelancera są dla niego najbardziej korzystne i opłacalne!

14 czerwca 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów