0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: umowa-o-prace-na-czas-okreslony

Artykuły:

Wzór umowy o pracę z szerokim omówieniem

Przez nawiązanie stosunku pracy rozumie się zobowiązanie pracownika do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem. Dowiedz się, jak powinna wyglądać umowa. Do pobrania darmowy wzór umowy o pracę! Sprawdź to!

19 września 2022

Czy umowa o pracę na czas określony może być dłuższa niż 33 miesiące?

Umowa o pracę na czas określony nie może być zawarta na bardzo długi czas. Istnieją ograniczenia w tym zakresie. przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat umów oraz czy umowa o pracę na czas określony może być dłuższa niż 33 miesiące? Wyjaśniamy!

26 lipca 2022

Uchylenie limitów zatrudnienia na czas określony w umowie o pracę

Limity zatrudnienia terminowego polegające na ustanowieniu maksymalnej liczby umów o pracę na czas określony oraz łącznego okresu zatrudnienia na podstawie umów czasowych, określane skrótem 3/33. Czy możliwe jest uchylenie limitów zatrudnienia? Sprawdź!

15 marca 2022

Umowa o pracę na czas określony w kontekście limitu umów

Przepisy kodeksu pracy przewidują możliwość zawierania umów o prace na czas określony. Ważne jednak aby przestrzegać limitu ilości takich umów. Sprawdźmy co głosi orzecznictwo w sprawie limitu umów kiedy zawarta jest umowa o pracę na czas określony!

1 lutego 2022

Pracownik na próbę - najważniejsze informacje

Przedsiębiorca, który podejmuje decyzje o zatrudnieniu nowego pracownika może zatrudnić go na okres próbny. Ma to na celu sprawdzenie czy pracownik na próbę będzie rzetelnie podchodzić do powierzonych obowiązków i właściwie wykonywać zadania.

16 grudnia 2020

Umowa o pracę - jakie elementy powinna zawierać?

Sporządzając umowę o pracę, przedsiębiorca powinien zwrócić szczególną uwagę aby uwzględnić w niej wszystkie konieczne informacje, które określa Kodeks pracy. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie niezbędne elementy powinna zawierać umowa o pracę!

28 sierpnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów