0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: wyjazd-sluzbowy

Artykuły:

Wyjazd służbowy pracownika – czy zawsze jest to delegacja?

Czy za każdy wyjazd służbowy pracownika przysługują dodatkowe świadczenia? Czym jest delegacja i polecenie wyjazdu? Kiedy należy wypłacić diety i od czego zależy ich wysokość? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania.

12 września 2022

Dieta z tytułu podróży służbowej znacznie w górę!

Aktualna wysokość diety obowiązuje od 1 marca 2013 roku. Od 28 lipca dieta z tytułu podróży służbowej znacznie wzrośnie. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

14 lipca 2022

Wyjazd prywatny połączony z delegacją – rozliczenie wydatków w kosztach

Delegacja służbowa niewątpliwie jest kosztem pracodawcy. Może on ująć koszty z nią związane. Odbywana podróż służbowa jest bowiem związana z osiągnięciem przychodu. Bywają sytuacje w których pracownik jedzie na wyjazd prywatny połączony z delegacją.

28 października 2021

Polecenie wyjazdu służbowego - wzór z omówieniem

Pracodawca musi wypełnić polecenie wyjazdu służbowego przed wysłaniem pracownika w delegację. Druk ten jest podstawą do rozliczenia poniesionych w trakcie podróży służbowej kosztów. Sprawdź, jak wygląda i pobierz darmowy wzór w dwóch formatach pdf i xlsx!

13 sierpnia 2021

Delegacja pracownika – czy pół roku to za długo?

Czy każdy wyjazd pracownika na zlecenie pracodawcy można nazwać służbowym? Ile czasu może trwać taka podróż? Na czym polega delegacja pracownika? Przeczytaj artykuł i poznaj przepisy z nią związane.

28 listopada 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów