0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: zatrudnienie-osoby-niepelnosprawnej

Artykuły:

Zatrudnienie niepełnosprawnego pracownika - obowiązki i korzyści

Kim jest osoba niepełnosprawna w świetle prawa? Jakie prawa i obowiązki niesie za sobą zatrudnienie niepełnosprawnego pracownika? Ile wynosi dofinansowanie do zatrudnienia pracownika niepełnosprawnego? Dowiedz się czytając nasz artykuł!

20 stycznia 2023

Zatrudnienie osoby niepełnosprawnej – korzyści i uprawnienia osób niepełnosprawnych

Zatrudnienie osoby niepełnosprawnej to realizacja celów rehabilitacji zawodowej wobec nich. Z czym się wiąże stworzenie stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawnej? Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat dodatkowych przywilejów niepełnosprawnych!

15 listopada 2021

Dofinansowania do wynagrodzeń pracowników z niepełnosprawnością

Firma zatrudniająca osoby z niepełnosprawnością może liczyć na równe benefity i zwroty kosztów związanych miejscem pracy osoby niepełnosprawnej. Sprawdź, jakie są dofinansowania do wynagrodzeń pracowników z niepełnosprawnością i jak się o nie ubiegać!

27 lipca 2021

Czas pracy osoby niepełnosprawnej w praktyce

Osoba niepełnosprawna zaliczona do znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności nie może pracować więcej niż 7 godzin na dobę oraz 35 godzin tygodniowo. Jak powinien wyglądać czas pracy osoby niepełnosprawnej? Dowiedz się!

7 września 2017

Niepełnosprawny pracownik a dodatkowe uprawnienia

Jakie dodatkowe uprawnienia ma niepełnosprawny pracownik? Jaki jest czas pracy osoby niepełnosprawnej? W jakim wymiarze należy się urlop wypoczynkowy niepełnosprawnemu pracownikowi? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz w naszym artykule. Sprawdź!

23 sierpnia 2017

Wszystko o PFRON (cz. 1) - Źródło wsparcia finansowego dla firm

Czym jest PFRON i jak można uzyskać dofinansowanie z tego funduszu? Jakie korzyści dla pracodawcy płyną z zatrudnienia osoby niepełnosprawnej? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na temat Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych!

26 maja 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów