0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Konferencja dla Biur Rachunkowych - Biznes na firmowym koncie 2024

Wielkość tekstu:

W dniach 26-27 stycznia 2024 roku w Warszawie, odbędzie się stacjonarna konferencja – Biznes na księgowym koncie, wycena usług, bezpieczeństwo biznesu, inwestycje i rozwój. Konferencja jest przeznaczona dla przedsiębiorczych właścicieli biur rachunkowych i kancelarii podatkowych. W związku z sukcesem poprzednich konferencji, organizator postanowił zorganizować już trzecie wydarzenie tego rodzaju. Na konferencji zostaną szczegółowo omówione zagadnienia z zakresu zarządzania i prowadzenia biura rachunkowego. Poszczególne panele będą prowadzić znani prelegenci związani z branżą księgowości i podatków. 

Partner wdrożeniowy systemu wFirma, IMAGIC GROUP wraz z NEX Biuro Rachunkowe zaprezentują, jak w praktyce wykorzystać automatyzacje pracy księgowej z wykorzystaniem systemu wFirma. Zapraszamy do wspólnego stanowiska, gdzie partnerzy przedstawią w formie krótkiego szkolenia, jak biuro rachunkowe może zyskać, świadcząc usługi księgowe on-line dla swoich klientów z wykorzystaniem wFirma. Przedstawimy na żywo, jak rozwiązania on-line usprawniają proces prowadzenia biura. Wymienimy się doświadczeniami i zaprezentujemy gotowe rozwiązania do automatyzacji biznesu. Podczas rozmowy podzielimy się sposobem pozyskiwania klientów za pośrednictwem wFirma. NEX Biuro Rachunkowe od 2014 roku świadczy usługi z wykorzystaniem systemu wFirma dla klientów z całej Polski.

 

Uczestnicy konferencji otrzymają możliwość umówienia bezpłatnego wdrożenia systemu wFirma w ich biurach rachunkowych, przez autoryzowanego wdrożeniowca IMAGIC GROUP. Szczegóły wdrożeń ustalane będą przy stanowisku podczas konferencji.

Temat zarządzania biznesem księgowym nie może pominąć bezpieczeństwa i odpowiedzialności z tytułu prowadzenia biura rachunkowego. Temat bezpieczeństwa biznesu zostanie szczegółowo omówiony przez prelegentów. Uczestnik konferencji będzie miał możliwość uzyskania porady od specjalisty ds. ubezpieczeń biur rachunkowych i kancelarii podatkowych – bezpośredniego wsparcia, w tym zakresie udzieli przedstawiciel IMAGIC GROUP – Ernest Klimas.  

Event dostarczy wsparcia merytorycznego i praktycznego w zakresie zarządzania biurem rachunkowym. Uczestnicy poznają narzędzia, które pozwolą uporządkować biznes księgowy od podstaw. Podczas konferencji każdy uczestnik otrzyma możliwość osobistego spotkania z partnerami konferencji. Wszystko po to, aby umożliwić zdobycie praktycznej wymiany doświadczeń i poznania najlepszych sposobów do zarządzania biurem rachunkowym.

Poniżej przedstawiamy Państwu wstępną agendę konferencji (Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany agendy):

  1. Piątek: 26.01.2024

    • Wycena usług, zapisy w umowie, bezpieczeństwo prowadzenia biznesu, sukcesja, testament, przekształcenie, dziedziczenie, sprzedaż biznesu, dochód pasywny

  2. Sobota: 27.01.2024

    • Zmiana cennika, komunikacja z klientami, systemy wspierające pracę, samodyscyplina, prokrastynacja,

Szczegóły dotyczące miejsca i zakupu biletów: Konferencja - Biznes na księgowym koncie, wycena usług, bezpieczeństwo biznesu, inwestycje, rozwój

Hotel Boss*** ul. Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa

Z naszym kodem IMAGIC zniżka na bilety - Link do zakupu biletów -> https://kasa-taxfree-biznes.konfeo.com/pl/groups

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów