0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Konferencja online dla Właścicieli Biur Rachunkowych, Księgowych oraz Przedsiębiorców Zmiany Podatkowe 2024

Wielkość tekstu:

Zapraszamy serdecznie na Konferencję ONLINE dla Właścicieli Biur Rachunkowych, Księgowych oraz Przedsiębiorców "ZMIANY PODATKOWE 2024", którą organizuje Kancelaria Podatkowa Katarzyna Świętochowska.

Wszystkich zapracowanych i tych którzy nie mogą z jakichś powodów przyjechać na Konferencję stacjonarną do Siedlec, a chcieliby w niej uczestniczyć, to będą mieli taką możliwość, tylko że online.Na Konferencji zostaną szczegółowo omówione Zmiany Podatkowe na 2024 rok, które przedstawią znani i lubiani prelegenci, czyli Marcin Zarzycki - Adwokat i Doradca Podatkowy oraz Samir Kayyali - Doradca Podatkowy. Będzie również Krzysztof Rogowski - przedstawiciel Ministerstwa Finansów, który opowie "z pierwszej ręki" o KSEF, bo jak wszyscy wiemy, KSEF jest nieunikniony i ma wejść w życie już niebawem. Ponadto będzie także Adam Abramowicz - Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców i wielu innych.

Konferencja online odbędzie się w dniu 8 grudnia 2023r. podczas trwania Konferencji stacjonarnej w Siedlcach w hotelu Aleksandria.

Poniżej link do zakupu biletów oraz rezerwacji miejsc: https://app.evenea.pl/event/konferencjaonline/

Ta Konferencja jest w zasadzie dla wszystkich, a w szczególności dla: właścicieli biur rachunkowych, księgowych, przedsiębiorców, dyrektorów finansowych, pracowników działów księgowych firm, pracowników biur rachunkowych oraz innych osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

Jakie korzyści daje udział w Konferencji? A mianowicie: szczegółowe zapoznanie się z nadchodzącymi zmianami w podatkach na 2024 rok, omówienie zmian związanych z wejściem w życie KSeF przez przedstawiciela Ministerstwa Finansów, możliwość jednoczesnego śledzenia prezentacji i prelegenta oraz przebiegu Konferencji, praktyczne przykłady i wskazówki przekazane przez znanych i lubianych prelegentów, zrozumiały język, możliwość nabycia rabatów.

Cena za Konferencję online wynosi 390,00 zł netto, jednak do dnia 15.11.2023r. można nabyć bilety w cenie promocyjnej, czyli 350 zł. netto.

A dla użytkowników oprogramowania wFirma oraz czytelników Poradnika Przedsiębiorcy przewidziany jest jeszcze rabat od tej ceny w wysokości 10%. Kod rabatowy to: wFirma10.

Do podanych wyżej kwot trzeba doliczyć 23% VAT.

Cena za Konferencję online obejmuje:

  • udział w Konferencji online "na żywo",
  • autorskie materiały dydaktyczne i prezentacje wyświetlane podczas Konferencji (przesłane zostaną mailem w formacie pdf w ciągu kilku dni po Konferencji),
  • dostęp do nagrania po Konferencji na okres 30 dni,
  • dostępne będą również rabaty na zakup abonamentów na szkolenia oraz prezentowanego oprogramowania u naszych partnerów.

Poniżej link, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat agendy, prelegentów oraz partnerów wydarzenia:https://www.facebook.com/events/1491685441669720

Natomiast link do logowania do platformy streamingowej zostanie wysyłamy najpóźniej na 24 godziny przed rozpoczęciem Konferencji. Start 8 grudnia 2023 o godz. godzinie 9:00, zakończenie ok. godz. 18:15.

W trakcie transmisji przewidziane są przerwy kawowe oraz przerwa obiadowa.

Na Konferencji Zmiany Podatkowe 2024 będą poruszane bardzo ważne tematy, dlatego nie może Was zabraknąć i musicie być w tym dniu z nami! Zyskacie przy tym możliwość uzyskania rabatów na zakup szkoleń, webinariów oraz oprogramowania, które będzie prezentowane podczas konferencji.

Cena za naszą Konferencję online jest bardzo konkurencyjna w porównaniu do dostępnych na rynku szkoleń i innych konferencji online.

MIEJSCE KONFERENCJI: Online podczas trwania Konferencji stacjonarnej w Siedlcach w hotelu Aleksandria.

Kontakt do organizatora: Kancelaria Podatkowa Katarzyna Świętochowska

08-110 Siedlce, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 47

Tel. 503110076, email: kancelaria@podatki.siedlce.pl

Ponadto informujemy, iż zostało jeszcze kilka ostatnich biletów na Konferencję stacjonarną "ZMIANY PODATKOWE 2024", poniżej link, gdzie podane są wszystkie szczegóły oraz link do rezerwacji miejsc i zakupu biletów:

https://www.facebook.com/events/802228171488392

https://app.evenea.pl/event/aleksandria3/

Zapraszamy serdecznie!

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów