Artykuły z dnia: 2026-06-12

Artykuły:

Inspekcja Handlowa – co druga firma ma błędy w oznaczaniu cen

Wyniki kontroli Inspekcji Handlowej pokazują, że co druga firma ma nieprawidłowości w sklepach,. Błędy w oznaczaniu cen mogą prowadzić do dotkliwych kar finansowych oraz sporów z konsumentami. Jak temu zaradzić? Poznaj praktyczne wskazówki!

12 czerwca 2026

Cyberbezpieczeństwo w świetle dyrektywy NIS2 – co musisz wiedzieć?

Nowelizacja przepisów ksc radykalnie zmienia wymogi prawne dla przedsiębiorstw w Polsce. Cyberbezpieczeństwo w świetle dyrektywy NIS2 nakłada na firmy nowe obowiązki w zakresie zarządzania ryzykiem, ochrony łańcucha dostaw oraz raportowania incydentów.

12 czerwca 2026

Praca podczas upałów - obowiązki pracodawcy

Praca w czasie upałów wymaga odpowiedniej organizacji stanowiska i środowiska pracy. W związku z tym po stronie pracodawcy pojawiają się pewne obowiązki konieczne do spełnienia. Praca podczas upałów? Sprawdź też, jakie masz prawa!

12 czerwca 2026

Umowa zlecenie 2026 - warunki pracy, zasady na umowie zlecenie

Umowa zlecenie 2026 - jakie elementy powinna zawierać? Jakie składki są naliczane z tytułu tego typu umów? Czy pobierana jest zaliczka na PIT? Ile wynosi stawka godzinowa na umowie zlecenie? Przeczytaj i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania!

12 czerwca 2026

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów