0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: awaria-kasy-fiskalnej

Artykuły:

Awaria kasy fiskalnej – co należy zrobić?

Awaria kasy fiskalnej może przydarzyć się każdemu podatnikowi, który jest zobowiązany do ewidencjonowania sprzedaży przy jej użyciu. Sprawdź, co należy zrobić w sytuacji awarii kasy fiskalnej. Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule!

12 marca 2021

Awaria kasy fiskalnej - sprawdź co dalej

Co ma zrobić przedsiębiorca, w sytuacji gdy jego kasa fiskalna odmówiła posłuszeństwa? Czy jest jakaś możliwość, dzięki której nie musiałby przerywać sprzedaży? Sprawdź w naszym artykule, jakie skutki rodzi awaria kasy fiskalnej w działalności!

20 sierpnia 2020

Kasa fiskalna w firmie - co warto wiedzieć?

Podatnicy, którzy dokonują sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej bądź na rzecz rolników ryczałtowych, są zobowiązani do rejestrowania sprzedaży na kasie fiskalnej. Sprawdź, kiedy kasa fiskalna nie będzie wymagana!

18 stycznia 2018

Awaria kasy fiskalnej - co należy zrobić?

Przedsiębiorcy, którzy dokonują sprzedaży na rzecz osób fizycznych muszą ewidencjonować ją za pomocą kasy rejestrującej. Jednak są sytuacje w których zdarza się awaria kasy fiskalnej. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat.

8 września 2017

Awaria kasy fiskalnej a sprzedaż przez internet

Czy w przypadku awarii kasy fiskalnej można zamiast paragonu wystawić fakturę sprzedaży na rzecz osoby prywatnej?

27 listopada 2014

Brak prądu a ewidencja sprzedaży na kasie fiskalnej

Trwa akcja “weź paragon”, która ukończy się w sierpniu. Szczególnemu nadzorowi organów skarbowych zostaną poddane miejscowości turystyczne, a dokładniej sprzedawcy w nich handlujące.

19 lipca 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów