0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: crowdfunding

Artykuły:

Crowdfunding a aspekty prawne takiej formy finansowania

Ustawa o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom uregulowała crowdfunding. Czy wiesz, jakie zezwolenia należy posiadać aby możliwe było skorzystanie z tej formy finansowania prowadzonej działalności? Sprawdź!

10 października 2023

Crowdfunding jako forma pozyskania funduszy dla firmy

Firma dopiero się rozwija i nie posiada budżetu na swój innowacyjny projekt? Może pomoże crowdfunding?

16 lutego 2018

Badania produktów cz. II

Badania produktów powinny być dla przedsiębiorcy jednym z priorytetów - dają one obraz tego, czego oczekują odbiorcy danej marki. W dalszej perspektywie pomagają one dopasować produkt do potrzeb klientów. Dowiedz się więcej o marketingowych badaniach pro

23 marca 2017

Crowdfunding - co to jest i jak to działa?

Przedsiębiorca nie zawsze posiada środki finansowe na rozwój własnego produktu. W takiej sytuacji może skorzystać z crowdfundingu. Czym jest crowdfunding oraz jaki jest mechanizm jego działania? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

2 grudnia 2016

Marketing przyszłości - 4 najważniejsze trendy technologiczne

Pamiętaj, że jak wszystko co nas otacza tak i reklama ewoluuje! Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jak będzie wyglądał marketing przyszłości! Nie daj się zazskoczyć i sprawdź, co przyniesie przyszłość.

25 września 2016

Pomysł na firmę? Sfinansują go mikroprzedsiębiorcy!

"Pomysł na firmę" może być już wyświechtanym sloganem, na który ludzie z gotową wizją często reagują co najmniej nerwowo. Za to crowdfunding może budzić zainteresowanie wśród młodych dynamicznych ludzi chcących założyć własną firmę. Dowiedz się więcej!

20 września 2016

Crowdfunding - Pieniądze od mikropłatników

Finansowanie społecznościowe (bo tak na tę inicjatywę mówi się w Polsce) zyskuje coraz więcej zwolenników w kraju nad Wisłą, mimo że pod względem prawnym crowdfunding, podobnie jak w wielu krajach, nie został jeszcze uregulowany prawnie.

30 sierpnia 2016

Pożyczki społecznościowe – zasady, zalety i zagrożenia

Social lending w pigułce!

25 sierpnia 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów