0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: ewidencjonowanie-czasu-pracy

Artykuły:

Jak powinno wyglądać ewidencjonowanie czasu pracy?

Czy ewidencjonowanie czasu pracy jest obowiązkowe dla każdego pracodawcy? Kiedy zatrudniający jest zobowiązany do stworzenia i regularnego aktualizowania danych dotyczących ram czasowych pracy? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

20 października 2023

Ewidencjonowanie czasu pracy na umowie zleceniu - wzór z omówieniem

Przepisy dotyczące minimalnej stawki godzinowej wymuszają na zleceniodawcy ewidencjonowanie czasu pracy zleceniobiorcy. Przeczytaj, jak prawidłowo prowadzić taką ewidencje i pobierz darmowy wzór ewidencjonowania czasu pracy w formacie PDF lub XLS!

30 marca 2023

Dokumentacja w zakresie ewidencji czasu pracy - jak ją prowadzić?

Prawidłowe prowadzenie dokumentacji pracowniczej, to jeden z głównych obowiązków pracodawcy. Dotyczy to nie tylko akt osobowych, ale i dokumentów dotyczących czasu pracy. W jaki sposób powinna być prowadzona dokumentacja w zakresie ewidencji czasu pracy?

23 marca 2022

Dokumenty związane z ewidencją czasu pracy a obowiązek pracodawcy

Od stycznia tego roku, zostały wprowadzone zmiany w rozporządzeniu o ewidencjonowaniu czasu pracy. Czy pracodawca nadal ma obowiązek prowadzenia ewidencji czasu pracy? Co zmieniło się w prawie pracy i obowiązkach pracodawcy? Sprawdź!

13 czerwca 2019

Zmiana nocna wykazana w ewidencji czasu pracy

Obowiązkiem każdego pracodawcy jest ewidencjonowanie czasu pracy zatrudnionych pracowników. Jednak prowadzenie ewidencji czasu pracy sprawia wielu pracodawcom duże problemy. Przeczytaj i sprawdź, jak zmiana nocna powinna być ewidencjonowana!

24 września 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów