0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: faktury-uproszczone

Artykuły:

Krajowy System e-Faktur - co warto wiedzieć?

Krajowy System e-Faktur (KSeF) to rządowa platforma służąca do przesyłania e-faktur między przedsiębiorcami. Jej wprowadzenie ma służyć większej przejrzystości w obrocie między przedsiębiorcami. W artykule znajdują się najważniejsze informacje o KSeF!

4 lipca 2022

KSeF, czyli Krajowy System e-Faktur - co oznacza dla przedsiębiorcy?

KSeF to nowy system dzięki, któremu dokumentowanie obrotu między firmami odbywa się na ogólnopolskiej platformie do przesyłania e-faktur. Sprawdź, na jakie korzyści mogą liczyć przedsiębiorcy wystawiający faktury w KSeF i od kiedy jest obowiązkowy!

17 grudnia 2021

Faktury uproszczone a ewidencja w JPK – MF zapowiedziało zmiany!

Ministerstwo Finansów w projektowanym rozporządzeniu dotyczącym ewidencji JPK zawarło nowe regulacje mające na celu zmiany w ewidencjonowaniu faktur uproszczonych. W jaki sposób ujmowane będą faktury uproszczone po wejściu przepisów w życie? Dowiedz się!

1 czerwca 2021

Faktury uproszczone po 1 stycznia 2021 roku – nowa decyzja MF

Faktury uproszczone po 1 stycznia 2021 roku - MF podało informacje proponowanych zmian dotyczących faktur uproszczonych. Paragon fiskalny do kwoty 450 zł brutto lub 100 euro z numerem NIP nabywcy nadal będzie stanowił fakturę uproszczoną. Przeczytaj!

26 listopada 2020

Sprzedaż na rzecz osób fizycznych - jak prawidłowo ją udokumentować?

Przedsiębiorco, dokonujesz sprzedaży na rzecz osób fizycznych? Czy wiesz, w jaki sposób powinna być wykazywana sprzedaż na rzecz osób fizycznych? Sprawdź, kto może skorzystać ze zwolnienia z kasy fiskalnej! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

8 grudnia 2017

Faktury uproszczone - jakie powinny zawierać dane

Jakie zmiany wprowadziła nowelizacja ustawy o VAT? Kiedy możliwe jest wystawienie faktury uproszczonej i jakie dane muszą się na niej znajdować? Kto może wystawiać faktury uproszczone? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

28 lutego 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów