0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: godziny-pracy

Artykuły:

Jak rozliczać nadgodziny w dłuższych okresach rozliczeniowych?

Jak ustalić i opłacić godziny nadliczbowe dobowe i tygodniowe w dłuższym niż miesiąc okresie rozliczeniowym? Czy nadgodziny dobowe wypłaca się w innym momencie niż tygodniowe? Dowiedz się jak rozliczać nadgodziny w dłuższych okresach rozliczeniowych!

8 sierpnia 2023

Obowiązek sporządzania harmonogramu a stały rozkład czasu pracy

Czy pracodawca zawsze ma bezwzględny obowiązek sporządzania harmonogramu czasu pracy? Czy istnieją wyjątki, dla których jest zwolniony z tego obowiązku? Przeczytaj artykuł i sprawdź, kiedy pracodawca ma obowiązek przygotować harmonogram czasu pracy!

31 stycznia 2023

Ile kosztować cię będzie zmiana czasu?

W ostatni weekend października następuje zmiana czasu z letniego na zimowy. Co to oznacza? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej jakie konsekwencje będzie miała zmiana czasu, jak rozliczyć się z pracownikiem i wyliczyć dodatek za pracę w nocy.

2 listopada 2022

Czas pracy - 2021

Czas pracy pracowników etatowych ściśle określa kodeks pracy. W każdym miesiącu jest konkretna liczba godzin do wypracowania przez zatrudnionych na cały etat. Określona jest również liczba dni pracujących oraz dni wolnych. Sprawdź czas pracy 2021!

15 października 2021

Godziny pracy - jak ustalić wymiar czasu pracy?

Godziny pracy w firmie są regulowane przepisami kodeksu pracy. Istnieją pewne normy, których złamanie może powodować liczne konsekwencje. Bardzo przydatne w planowaniu czasu pracy jest ustalenie jego wymiaru. Sprawdź, jak ustalić godziny pracy w firmie!

17 stycznia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów