0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: klient-sklepu-internetowego

Artykuły:

Klient sklepu internetowego opisany na podstawie badania Cuponation

Prowadzisz sklep internetowy i chciałbyś dopasować swój system marketingowy do potrzeb klienta? W naszym artykule znajdziesz odpowiedź, czego szuka i kim jest statystyczny klient sklepu internetowego. Zapoznaj się z badaniami Cuponation!

28 lutego 2020

Jak założyć sklep internetowy? - praktyczne wskazówki

Chcesz założyć sklep internetowy? Przed Tobą wiele ważnych decyzji dotyczących sprzedaży produktów, rodzaju witryny, sposobu pozyskiwania klientów oraz logistyki. Sprawdź, jakie rozwiązania należy wybrać. Dowiedz się więcej, czytając nasz artykuł!

8 grudnia 2017

Klient potrzebny od zaraz - czyli co jest ważne dla e-sklepu

Żeby żyć, potrzebujesz wody. A żeby prowadzić sklep internetowy? Jak myślisz, co będzie Ci najbardziej potrzebne? Sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę na starcie Twojego e-biznesu i dowiedz się, jaką rolę odgrywa w tym wszystkim klient!

30 października 2017

Zadowolony klient ambasadorem marki

Informacje rozchodzą się bardzo szybko. Jak wykorzystać potencjał klientów Twojego sklepu internetowego i sprawić, by rekomendowali go innym? Dowiedz się, jak opinia zadowolonego klienta może wpłynąć na marketing sklepu i jak możesz ją wykorzystać.

30 sierpnia 2017

Co powinien wiedzieć klient sklepu internetowego

Klient sklepu internetowego powinien być na pierwszym miejscu dla przedsiębiorcy - branża e-commerce jest pod tym względem najbardziej wymagająca. Dowiedz się, jakie informacje powinieneś przekazać klientowi swojego sklepu internetowego!

25 września 2016

Akcja interakcja, czyli jak zbudować trwałą więź z klientem

Jeśli będziesz zaskakiwał konsumentów, możesz mieć pewność, że z wielką przyjemnością będą wypełniać swoje e-koszyki produktami z Twojego sklepu. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak zbudować więź z klientem.

25 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów