0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: kryptowaluty

Artykuły:

Oszuści atakują! — Kanga Exchange ponownie udaremniła krypto scam

Globalna cyfryzacja niezaprzeczalnie przyczyniła się do powiększenia stale rosnącej liczby oszustw finansowych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat różnych sposobów na wypranie skradzionych pieniędzy

1 grudnia 2022

Inwestowanie w kryptowaluty. Od czego zacząć i jaką strategię wybrać? 

Inwestowanie w kryptowaluty nie jest łatwą rzeczą, złe decyzje mogą przyczynić się nawet do utraty majątku. Nie znaczy to, że nie ma na to rady, inwestując warto skorzystać z usług brokera, a wirtualnej waluty na giełdzie kryptowalut.

15 września 2021

Kryptowaluta – czy możliwe jest obliczenie podatku od wirtualnej waluty?

Kryptowaluta - jak działa system wirtualnej waluty? Czy możliwe jest, że kryptowaluty zostaną opodatkowane? Jaki jest stosunek NBP I KNF w sprawie wirtualnej waluty? Czy kryptowaluta uznawana jest za środek płatniczy? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

2 kwietnia 2019

Czy kryptowaluty podlegają opodatkowaniu PCC?

Podmioty dokonujące obrotu kryptowalutami w określonych sytuacjach powinni rozliczać podatek od czynności cywilnoprawnych. Dowiedz się, czy obowiązek ten dotyczy również Ciebie oraz w jakich sytuacjach kryptowaluty podlegają opodatkowaniu PCC? Przeczytaj!

4 października 2018

Sprzedaż kryptowaluty - opodatkowanie podatkiem VAT

Kryptowaluty są to wirtualne pieniądze służące m.in. jako środek płatniczy. Istnieje jednak duże ryzyko związane z obrotem kryptowalutami, związane jest np. z dużą zmiennością ceny czy ryzykiem oszustwa. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

4 czerwca 2018

Kryptowaluty w rocznej deklaracji PIT - podatek dochodowy

Osoby, które sprzedawały lub wymieniły kryptowaluty, powinny wziąć je pod uwagę przy składaniu deklaracji rocznej PIT. Uwzględnienie kryptowalut dotyczy zarówno sprzedaży, jak i wymiany na inny rodzaj kryptowaluty. Jak uwzględnić dochody z kryptowalut?

11 kwietnia 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów