0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: laczenie-urlopu-rodzicielskiego-z-praca

Artykuły:

Powrót do pracy na urlopie rodzicielskim

Czy jest możliwy powrót do pracy na urlopie rodzicielskim? Jeśli tak to jakich formalności z tym związanych należy dokonać i w jakim terminie? Czy pracownik ma możliwość rezygnacji z urlopu rodzicielskiego w dowolnym momencie? Przeczytaj i sprawdź!

25 marca 2020

Wydłużenie urlopu rodzicielskiego a zasiłek macierzyński

Niekiedy zdarza się tak, że rodzice postanawiają powrócić do pracy w trakcie urlopów związanych z rodzicielstwem. Ma to związek głównie z kwestiami finansowymi. Jak w tej sytuacji wydłużenie urlopu rodzicielskiego wpływa na zasiłek macierzyński? Sprawdź!

12 stycznia 2019

Łączenie pracy z urlopem rodzicielskim cz.1 - podstawowe informacje

Łączenie pracy z urlopem rodzicielskim to ciekawa propozycja na powrót do pracy dla świeżo upieczonych rodziców. Jednak pracodawcy wciąż mają wiele wątpliwości dotyczących rozliczania tego okresu. Rozwiejemy je w serii naszych artykułów. Zapraszamy!

4 grudnia 2017

Urlop rodzicielski - wszystko co warto wiedzieć

Urlop rodzicielski jest jednym z przywilejów przysługujących osobom, którym urodziło się dziecko bądź zdecydowali się na adopcję. Jaki jest jego wymiar? Czy jest możliwość połączenia go z pracą? Sprawdź! Odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule!

11 lipca 2017

Powrót do pracy na urlopie rodzicielskim - zmniejszenie wymiaru etatu

Powrót do pracy na urlopie rodzicielskim jest możliwy, o ile rodzaj wykonywanej na danym stanowisku pracy oraz organizacja pracy na to pozwala. Pracownica przebywająca na urlopie rodzicielskim może podjąć pracę na maksymalnie połowę etatu. Sprawdź to!

10 lipca 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów