0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: odroczenie-terminu-platnosci

Artykuły:

Dłużnik ZUS będzie miał prawo do zasiłku!

Do niedawna zaległości w ZUS skutkowały odmową prawa do zasiłku. Od 16 grudnia 2022 roku przepisy znacznie się zmieniły. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat tego czy dłużnik ZUS będzie miał prawo do zasiłku!

20 grudnia 2022

Zawieszenie poboru zaliczek na podatki – alternatywne sposoby

Opublikowana ustawa nie zawiera przepisu pozwalającego na zawieszenie poboru zaliczek na podatki. W związku z tym przychodzimy z propozycjami, jak alternatywnie można zaniechać płacenia podatku dochodowego po stronie podatnika oraz pracownika!

29 września 2020

Prośba o odroczenie terminu płatności faktury - wzór z omówieniem

Przedsiębiorca, który ma problem z płynnością finansową i nie jest w stanie uregulować zobowiązania wobec kontrahenta, może wystosować do niego prośbę o zmianę terminu. Pobierz za darmo wniosek o odroczenie terminu płatności faktury w formacie PDF i DOC!

30 stycznia 2020

Abolicja składek ZUS

Nieopłacone na czas składki ZUS można rozłożyć na raty. Co jednak gdy nie ma żadnych możliwości spłaty takiego długu? Czy abolicja składek ZUS jest możliwa? Przeczytaj i dowiedz się czy można jeszcze wnioskować o umorzenie zaległych składek!

4 września 2018

Jakie znaczenie dla wierzyciela ma uznanie długu przez dłużnika?

Czy uznanie długu przez dłużnika ma dla wierzyciela jakieś znaczenie? Czym skutkuje taka okoliczność? Przeczytaj nasze opracowanie i dowiedz się więcej o tym, czym jest i jakie konsekwencje ma uznanie długu przez dłużnika!

12 września 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów