0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: plan-urlopow

Artykuły:

PIP: plan urlopów nie decyduje o dacie urlopu

Plan urlopów wypoczynkowych w firmie tworzony jest po to, aby ułatwić organizację pracy w zakładzie, w czasie nieobecności pracowników, szczególnie w sezonie urlopowym. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak prawidłowo skonstruować taki plan!

7 listopada 2022

Plan urlopów a konieczność złożenia wniosku urlopowego

Urlop wypoczynkowy przysługuje pracownikowi zgodnie z określonymi w kodeksie pracy przepisami i powinien zostać udzielony w roku, w którym pracownik nabył do niego prawo. Czy pracodawca ma obowiązek tworzyć plan urlopów? Koniecznie przeczytaj artykuł!

28 stycznia 2022

Jak sporządzić plan urlopów? Zasady tworzenia dobrego planu

Pracodawca na mocy przepisów prawa pracy zobowiązany jest do stworzenia planu urlopowego na dany rok kalendarzowy uwzględniając przy tym wymiar urlopu wypoczynkowego zaległego, bieżącego i uzupełniającego. Zobacz, jak powinien wyglądać plan urlopów!

5 stycznia 2022

Urlop wypoczynkowy dobrą inwestycją w kapitał ludzki

Wakacje to taki okres, podczas którego pracownicy w ilościach hurtowych wykorzystują urlop wypoczynkowy. Natomiast pracodawcy w obawie, że może im w tym czasie zabraknąć osób do pracy, odmawiają im tego przywileju. Czy mają do tego prawo? Sprawdź!

11 lipca 2017

Ustalenie planów urlopu na 2015 rok

Ustalenie planów urlopu w wielu zakładach nie jest obowiązkowe, jednak może w znacznym stopniu ułatwić organizację pracy podczas okresu wakacyjnego i nie tylko. Dowiedz się, jakie korzyści przynosi ustalenie właściwego planu urlopowego!

5 marca 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów