0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: praca-zmianowa

Artykuły:

Nieprzerwany odpoczynek przy pracy zmianowej

Nieprzerwany odpoczynek jest prawem każdego pracownika, które jest zagwarantowane w kodeksie pracy. Czy istnieją wyjątki od tego prawa? Czy wiesz, jaką długość odpoczynku wymusza praca zmianowa? Dowiedz się więcej na ten temat czytając nasz artykuł!

22 listopada 2023

Praca zmianowa a zmiana rozkładu czasu pracy

Przepisy Kodeksu pracy szczegółowo określają zasady czasu pracy. Pracodawca w określonym terminie musi powiadomić pracowników o obowiązującym rozkładzie czasu pracy. Jak zmienić rozkład czasu pracy kiedy w firmie obowiązuje praca zmianowa? Sprawdź!

19 września 2023

Praca zmianowa - na czym polega i jakie są jej cechy?

Na czym polega praca zmianowa? Jakie można wyróżnić modele pracy na zmiany? Jak dobrze zaplanować czas pracy w takim systemie czasu pracy? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jakie obowiązki ciążą w tym zakresie na pracodawcy.

5 maja 2023

Ile kosztować cię będzie zmiana czasu?

W ostatni weekend października następuje zmiana czasu z letniego na zimowy. Co to oznacza? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej jakie konsekwencje będzie miała zmiana czasu, jak rozliczyć się z pracownikiem i wyliczyć dodatek za pracę w nocy.

2 listopada 2022

System i rozkład czasu pracy - jak wybrać najlepszy?

W przepisach możemy znaleźć wiele systemów czasu pracy. Na co zwracać uwagę, aby wybrać ten najlepiej dopasowany do toku pracy w firmie? Dlaczego odpowiedni rozkład czasu pracy jest tak istotny? W artykule znajdziesz charakterystykę każdego z systemów!

1 kwietnia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów