0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: przedsiebiorca-jako-konsument

Artykuły:

Nowe wyzwania dla e-handlu od 1 stycznia 2021. Przedsiębiorcy z prawami konsumentów

Przedsiębiorcy z prawami konsumentów już od stycznia 2021 roku! Przeczytaj artykuł i dowiedz się, kiedy i na jakich zasadach przedsiębiorcy będą mogli być traktowani jako konsumenci. Sprawdź, jak przygotować się na nadchodzące zmiany!

13 lipca 2020

Przepisy konsumenckie dla przedsiębiorców od 2021 roku!

Chcesz wiedzieć jakie zmiany w zakresie prawa konsumenckiego czekają przedsiębiorców? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czy przedsiębiorcom przysługiwać będą pełne prawa konsumenta. Przepisy konsumenckie dla przedsiębiorców już od 2021 roku!

7 lipca 2020

Przedsiębiorca jako konsument, czyli ochrona konsumencka dla jednoosobowych firm

Przedsiębiorca jako konsument – czy to możliwe? Tak. Zmieniają się bowiem przepisy kodeksu cywilnego, dzięki czemu w niektórych transakcjach pomiędzy firmą a firmą kupujący zyska ochronę konsumencką. Sprawdź, w jakich!

15 kwietnia 2020

Przedsiębiorca konsument - Pakiet Przyjazne Prawo w praktyce

Wraz z początkiem czerwca wchodzą w życie kolejne przepisy z Pakietu Przyjazne Prawo. Przedsiębiorcy zyskają ochronę jaka do tej pory przysługiwała wyłącznie konsumentom. Przedsiębiorca konsument? Sprawdź jakie przesłanki muszą zostać spełnione!

11 lutego 2020

PPP czyli Pakiet Przyjazne Prawo - prawa konsumenta dla przedsiębiorców!

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii przedstawiło projekt zmian rozszerzający definicję konsumenta. Czy prawa konsumenta dla przedsiębiorców faktycznie zaczną obowiązywać? Jaka jest przewidywana data wejścia w życie nowych przepisów?

22 marca 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów