0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: reklama-internetowa

Artykuły:

Podatek od reklamy – kto zapłaci więcej?

Rząd opublikował projekt wprowadzający podatek od reklamy. Środki mają zostać przekazane m.in. do Narodowego Funduszu Zdrowia. Kto będzie zobowiązany do jego zapłaty? Dowiedz się, ile mają wynieść składki z tytułu reklamy internetowej i konwencjonalnej.

8 lutego 2021

Przedsiębiorca korzysta z Google AdSense – jak rozliczyć?

Dzięki Google AdSense możliwe zarabianie przez dopasowanie reklam do witryny internetowej w prowadzonej działalności. Zatem prowadząc własną stronę internetową przedsiębiorca może pozyskać dodatkowy dochód. Sprawdź jak rozliczyć przychód z Google AdSense?

31 lipca 2020

Video marketing - dlaczego jest tak ważny?

Wyniki analiz statystycznych pokazują, że to obraz i film mają coraz większy wpływ na przyciąganie uwagi odbiorców. Co to jest video marketing, jak z niego korzystać i dlaczego posiada ogromny potencjał? Sprawdź! Odpowiedzi znajdziesz w artykule!

27 marca 2018

Reklama rozliczana za kliknięcia - PPC (Pay Per Click) - Google AdWords

Kampanie linków to ostatnio jeden z najczęstszych sposobów prowadzenia reklam w sieci. Dowiedz się, na czym polega reklama rozliczana za kliknięcia. Poznaj zasady działania marketingu działającego w oparciu o PPC (Pay Per Click)!

10 stycznia 2018

Reklama internetowa w świetle prawa cz. II

Kończąc rozważania dotyczące takich środków jak reklama internetowa w świetle prawa, nie można nie zatrzymać się przy reklamie porównawczej. Ta właśnie forma reklamy zarówno w mediach tradycyjnych, jak i w Internecie wywołuje największe kontrowersje.

29 marca 2017

Reklama internetowa w świetle prawa cz. I

Reklama internetowa to atrakcyjny sposób promocji dla wielu firm. Już po kilku latach od wprowadzenia zdominowała ona tradycyjne nośniki reklamy. Jednak jak ten rodzaj promocji wygląda w świetle prawa? Na co należy zwrócić szczególną uwagę? Sprawdź.

28 marca 2017

Jak blokować reklamy w internecie? Wie to coraz więcej użytkowników sieci

Coraz większa ilość reklam w internecie sprawia, że poruszanie się w świecie online staje się uciążliwe. To jak blokować reklamy wie większość użytkowników jednak czy powinniśmy to robić? Czy mniej nachalne reklamy byłyby rozwiązaniem problemu?

19 grudnia 2016

Reklama internetowa a reklama tradycyjna (cz. 1)

Wraz z rozwojem nauki i technologii główna zmiana w ewolucji reklamy widoczna jest w kwestii kanałów dystrybucji. W artykule dokonamy analizy porównawczej takich form promocji jak reklama tradycyjna i reklama internetowa.

25 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów