0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: rozwiazanie-umowy-o-prace-za-porozumieniem-stron

Artykuły:

Rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron - wzór z omówieniem

Na mocy porozumienia stron można zakończyć każdą umowę, gdy obie strony wyrażają na to zgodę. Jakie elementy powinno zawierać rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron? Dowiedz się i pobierz darmowy wzór rozwiązania umowy w dwóch formatach!

2 stycznia 2023

Rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron a zmiana decyzji pracownika

Rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron oznacza, że zarówno pracownik jak i pracodawca, zgadzają się na zakończenie współpracy na zasadach innych niż określonych w ustawie. Co jeśli pracownik zmieni zdanie? Przeczytaj i sprawdź!

23 września 2022

Jak prawidłowo złożyć wypowiedzenie umowy o pracę?

Wypowiedzenie umowy o pracę powoduje rozwiązanie stosunku pracy. Jaki może mieć charakter, jakie są jego rodzaje i od czego zależy długość okresu wypowiedzenia? Przeczytaj artykuł i sprawdź, jak prawidłowo złożyć wypowiedzenie umowy o pracę!

21 lipca 2022

Rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron - wzór z omówieniem

Umowa o prace może zostać rozwiązana z inicjatywy zarówno pracownika jak i pracodawcy. Sprawdź, czym charakteryzuje się rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron i pobierz darmowy wzór w formacie PDF lub DOCX!

29 marca 2022

Rozwiązanie umowy o pracę - kompendium wiedzy

Rozwiązanie umowy o pracę może nastąpić z wielu przyczyn, leżących zarówno po stronie pracownika jak i pracodawcy. Czy wiesz, jakie są sposoby rozwiązania umowy? Jakie obowiązują okresy wypowiedzenia? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

23 marca 2022

Brak zgody pracodawcy na rozwiązanie umowy o pracę na mocy porozumienia stron

Zakończenie stosunku pracy zwykle nie należy do zdarzeń przyjemnych. Często jednak strony chcą rozstania się polubownie. Brak zgody pracodawcy na rozwiązanie umowy o pracę na mocy porozumienia stron powoduje nieważność wypowiedzenia? Sprawdź!

8 marca 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów