0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: ryczalt-dla-branzy-it

Artykuły:

Ryczałt dla branży IT – czy samozatrudnieni mogą z niego skorzystać?

W branży IT dominującym modelem zatrudnienia jest relacja B2B, jednak zobowiązuje ona do rozpoczęcia własnej działalności. Przedsiębiorca musi zatem podjąć decyzję w zakresie formy opodatkowania. Czy ryczałt dla branży IT jest możliwy? Sprawdziliśmy!

28 stycznia 2022

Ryczałt dla programisty – zasady skorzystania z 12% stawki ryczałtu

Jedną z najbardziej rozwijającą się branżą w Polsce jest bez wątpienia branża IT. Rząd wychodzi im naprzeciw i w ramach tzw. Polskiego Ładu wprowadził 12% stawkę ryczałtu. Czy nowy ryczałt dla programisty dotyczy wszystkich zainteresowanych? Sprawdź!

21 stycznia 2022

Ryczałt dla informatyka - kiedy samozatrudnieni mogą z niego skorzystać?

Polski Ład wprowadził znaczącą zmianę w opodatkowaniu ryczałtem samozatrudnionych z branży IT. Od 1 stycznia 2022 roku ryczałt dla informatyka wynosi jedynie 12%. W artykule przedstawiamy, czy ryczałt od przychodów ewidencjonowanych jest dla wszystkich!

21 stycznia 2022

Ryczałt ewidencjonowany dla samozatrudnionych – branża IT

W branży IT dominującym modelem zatrudnienia jest relacja B2B, jednak zobowiązuje ona do założenia firmy. Przedsiębiorca musi więc podjąć decyzję w zakresie formy opodatkowania. Czy ryczałt ewidencjonowany dla samozatrudnionych dla branży IT jest możliwy?

21 stycznia 2022

Ryczałt ewidencjonowany dla programisty jako optymalna forma opodatkowania

Polski Ład z pewnością wpłynął na to, że ryczałt ewidencjonowany dla programisty zyskał na atrakcyjności. Z jakiej stawki ryczałtu może skorzystać samozatrudniony w branży IT oraz czy kiedy warto wybrać tą formę opodatkowania? Odpowiadamy w artykule!

19 stycznia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów