0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: sprzedaz-na-odleglosc

Artykuły:

Portal internetowy w świetle e-commerce VAT

Portal internetowy w określonych okolicznościach staje się podmiotem zobligowanym do rozliczenia podatku VAT z uwagi na przyjętą fikcję prawną. Jakie obowiązki rozliczeniowe ciążą na portalach internetowych? Sprawdź jak funkcjonuje e-commerce!

3 listopada 2021

VAT IOSS na przykładach - rejestracja i korzystanie ze szczególnej procedury rozliczania podatku VAT towarów importowanych

Rozliczenie podatku VAT według szczególnej procedury VAT IOSS odnosi się do dostawy towarów importowanych z krajów trzecich o wartości nieprzekraczającej 150 EUR. Czym dokładnie jest VAT IOSS i jak należy go rozliczać? Sprawdź na naszych przykładach!

15 października 2021

Sprzedaż na odległość towarów importowanych z państw trzecich

Sprzedaż na odległość towarów importowanych czyli SOTI jest to przepisy tzw. pakietu e-commerce. Aby zaistniało SOTI musi nastąpić transport towarów z państwa trzeciego do państwa z krajów UE. Przeczytaj i sprawdź jakie zmiany zaszły!

14 października 2021

Sprzedaż na odległość towarów importowanych z państw trzecich w praktyce

SOTI, czyli sprzedaż na odległość towarów importowanych z terytoriów trzecich lub państw trzecich oznacza dostawy towarów wysłanych lub transportowanych przez dostawcę lub na jego rzecz. Przeczytaj artykuł i dowiedz się czym jest to w praktyce!

5 października 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów