0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: techniki-negocjacyjne-win-win

Artykuły:

Techniki negocjacyjne win–win związane z własnym interesem część 1

Poznaj techniki negocjacyjne win–win związane z osiąganiem własnego interesu. Nie zawsze jesteśmy w stanie przystać na oczekiwania partnera. Niektóre kwestie będą wymagały odmowy. Powiedzenie "nie" lub cierpliwość pomoże osiągnąć kompromis.

9 listopada 2015

Techniki negocjacyjne win-win związane z klaryfikacją część 3

Negocjator powinien ustalić, jakie znaczenie ma dana kwestia dla przeciwnika. W tym celu może wykorzystać techniki negocjacyjne win-win balansowanie na skali. Z kolei zastosowanie taktyki podsumowania pozwala ustalić, co jeszcze należy przedyskutować.

16 października 2015

Techniki negocjacyjne win-win związane z przełamaniem impasu część 2

Przełamanie impasu w negocjacjach może nastąpić, kiedy umiejętnie zastosujesz techniki negocjacyjne win-win: powiększanie tortu oraz kuluarową dyskusję. Dzięki tym taktykom osiągniesz zamierzone cele i wpłyniesz na realizację interesów drugiej strony.

15 października 2015

Techniki negocjacyjne win-win związane z grą na czas część 2

W negocjacjach możesz trafić na agresywnego partnera. Jeśli chcesz sobie z nim poradzić, nie angażując się emocjonalnie, zastosuj techniki negocjacyjne win-win związane z grą na czas takie jak Kolombo, co by było, gdyby oraz pytania sprawdzające.

13 października 2015

Techniki negocjacyjne win-win związane z klaryfikacją część 1

Negocjatorzy nie zawsze owijają w bawełnę. W negocjacjach kooperacyjnych stosowane są techniki negocjacyjne win-win związane z klaryfikacją, czyli doprecyzowaniem swoich interesów oraz potrzeb. Do tych taktyk należą operowanie skalą oraz otwartość.

12 października 2015

Techniki negocjacyjne win-win związane z przełamaniem impasu część 1

Negocjacje mogą utknąć w martwym punkcie, gdy obie strony nie będą chciały ustąpić i będą upierały się przy swoich żądaniach. W takiej sytuacji można wykorzystać techniki negocjacyjne win-win związane z przełamywaniem impasu. Dowiedz się więcej!

9 października 2015

Techniki negocjacyjne win-win związane z grą na czas część 1

Przerwa oraz ograniczona władza to techniki negocjacyjne win-win, związane z grą na czas. Negocjatorzy stosują je, jeśli chcą przemyśleć poczynione ustępstwa oraz zmienić strategię negocjacyjną. Taktyki służą także do zmiany stanowiska drugiej strony.

8 października 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów