0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: zakaz-handlu-w-niedziele

Artykuły:

Praca w niedziele i święta - jaka rekompensata za nią przysługuje?

Pracownik, który wykonuje pracę w niedziele i święta powinien otrzymać dzień wolny. W przypadku, jeżeli nie jest możliwe udzielenie dnia wolnego, pracodawca zobowiązany jest do wypłaty wynagrodzenia. Sprawdź, z czym wiąże się praca w niedziele i święta!

22 listopada 2022

Kogo dotyczy zakaz handlu w niedziele i święta?

Obowiązuje w Polsce zakaz handlu w niedziele i święta. Nie dotyczy on jednak wszystkich przedsiębiorstw i rodzajów działalności, a zatem firmy coraz częściej wykorzystują luki prawne. Sprawdźmy, jakie są nowe przepisu dotyczące handlu w niedzielę!

1 kwietnia 2022

Zakaz handlu w niedziele - jakie kary za jego naruszenie?

Od 2018 r. obowiązuje zakaz handlu w niedziele. Są od niego wyjątki, jednak zdarza się, że sklepy w niedziele otwierają nieuprawnieni do tego przedsiębiorcy. Kto może ich skontrolować? Jakie kary im grożą? Przeczytaj o tym!

5 października 2018

Zakaz sprzedaży w niedziele - zasady i wyjątki

Zakaz sprzedaży w niedziele ma wyjątki. Do tego jest wprowadzany stopniowo, więc w 2019 r. niedziel z handlem będzie jeszcze mniej niż w 2018 r. Dowiedz się, kogo zakaz nie dotyczy i w które niedziele sklep może być otwarty.

19 września 2018

Zakaz handlu w niedziele – etapy wdrożenia

Zgodnie z uchwaloną ustawą o ograniczeniu handlu w niedziele i święta, od 1 marca 2018 roku, zmienią się zasady dotyczące handlu w niedzielę. Kogo będzie dotyczyła ustawa i jakie będą etapy wdrażające zakaz handlu w niedziele? Przeczytaj artykuł!

4 kwietnia 2018

Zakaz handlu w niedziele od 2018 roku

Od 1 marca 2018 roku zostanie wprowadzony zakaz handlu w niedziele. Jednak zmiany będą stopniowe. Docelowo dopiero w 2020 roku zakaz będzie dotyczył prawie wszystkich niedziel. W które niedziele 2018 roku zrobimy zakupy? Sprawdź i bądź na bieżąco!

2 lutego 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów