0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: zatrudnianie-pracownikow

Artykuły:

Rozpoczęcie działalności gospodarczej (cz. 15) - Zatrudnienie pracownika - cz. II

Czy wiesz, jakie obowiązki po stronie pracodawcy generuje zatrudnienie pracownika na umowę o pracę oraz jakie obowiązki ciążą w takiej sytuacji na pracowniku? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, o czym należy pamiętać zatrudniając pracowników!

30 stycznia 2023

Rozpoczęcie działalności gospodarczej (cz. 15) - Zatrudnienie pracownika - cz. I

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma obowiązkami formalnymi. Zatrudnienie pracownika generuje dodatkowe obowiązki. Sprawdź, o czym należy pamiętać zatrudniając pracowników! Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!

23 stycznia 2023

Zatrudnianie pracowników - z jakimi formalnościami się wiąże?

Kiedy prowadzisz własną działalność możesz zdecydować się na zatrudnianie pracowników. Musisz jednak pamiętać, że wiąże się to z wieloma formalnościami. Jak ich dopełnić. jakie przepisy obowiązują pracodawców? Przeczytaj w artykule.

17 sierpnia 2022

Pracownik na próbę - najważniejsze informacje

Przedsiębiorca, który podejmuje decyzje o zatrudnieniu nowego pracownika może zatrudnić go na okres próbny. Ma to na celu sprawdzenie czy pracownik na próbę będzie rzetelnie podchodzić do powierzonych obowiązków i właściwie wykonywać zadania.

16 grudnia 2020

Zawieszenie działalności gospodarczej - jak i gdzie złożyć wniosek?

Co zrobić, gdy firma przynosi straty i grozi jej niewypłacalność? Rozwiązaniem jest zawieszenie działalności gospodarczej. Jak i gdzie złożyć wniosek o zawieszenie działalności? Zobacz, co może dać przedsiębiorcy i komu przysługuje taka możliwość.

25 lutego 2020

Umowa o pracę - jakie elementy powinna zawierać?

Sporządzając umowę o pracę, przedsiębiorca powinien zwrócić szczególną uwagę aby uwzględnić w niej wszystkie konieczne informacje, które określa Kodeks pracy. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie niezbędne elementy powinna zawierać umowa o pracę!

28 sierpnia 2017

Social media jako nowoczesne narzędzie w rekrutacji

Każdego dnia powiększa się liczba użytkowników portali społecznościowych. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorcy zaczęli wykorzystywać social media w reklamie, a także w rekrutacji nowych pracowników. Jak to działa i jakie ma zalety? Dowiedz się!

15 czerwca 2016

Rynek pracownika – co on oznacza dla pracodawcy?

W niektórych branżach występuje już rynek pracownika. Prognozy wskazują, że niedługo wszyscy przedsiębiorcy będą zmagali się z problemami związanymi z zatrudnieniem. Jak pracodawca może poradzić sobie z niekorzystną dla niego sytuacją na rynku pracy?

9 kwietnia 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów