0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: zgloszenie-umowy-o-dzielo

Artykuły:

Jak odbywa się informowanie ZUS o zawarciu umowy o dzieło?

Już jakiś czas temu zmieniły się przepisy dotyczące przekazywania informacji do ZUS w razie zawarcia umowy o dzieło. Czy od wynagrodzenia wykonawcy należy pobierać składki? Jak wygląda informowanie ZUS o zawarciu umowy o dzieło? Dowiedz się!

22 grudnia 2022

Zgłoszenie umowy o dzieło do ZUS-u – formularz RUD

Rok 2021 będzie wiązał się z kolejnym obowiązkiem działów kadrowych i płacowych. Konieczne będzie zgłoszenie umowy o dzieło do ZUS-u. Czy umowa o dzieło zostanie oskładkowana? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

16 sierpnia 2022

Kary za niezarejestrowanie umowy o dzieło w ZUS!

Od 1 stycznia płatnikom składek przybyły nowe obowiązki względem ZUS. Konieczne jest zgłoszenie każdej umowy o dzieło, którą zawarto od 2021 roku. Jakie są kary za niezarejestrowanie umowy o dzieło? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej!

15 stycznia 2021

Umowa o dzieło zgłaszana do ZUS na wniosku RUD!

Krótki opis: Od nowego roku płatników czeka nowy obowiązek informacyjny. Umowy o dzieło będzie trzeba zgłaszać do ZUS. Czy wszyscy płatnicy będą mieli ten obowiązek? Jak tego dokonać? Czy umowa o dzieło będzie oskładkowana? Przeczytaj i dowiedz się!

26 listopada 2020

Zgłoszenie umowy o dzieło do ZUS - nowy obowiązek dla przedsiębiorców!

Do tej pory zgłoszenie umowy o dzieło do ZUS nie było wymagane. Nowe przepisy wprowadzają jednak znaczne zmiany w tym zakresie. Jak będzie wyglądać obowiązek zgłoszenia umowy o dzieło do ZUS? Wyjaśniamy w artykule!

18 maja 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów