0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ostatnie artykuły autora:

Ubezpieczenie ZUS

Ile wyniosą składki ZUS 2019?

Czy wzrośnie opłata za ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie społeczne - emerytalne, rentowe, chorobowe? Czy wysokość składek będzie zależała od przychodu? Ile dokładnie wyniosą składki ZUS 2019?Przeczytaj i poznaj odpowiedzi na te pytania!

17 stycznia 2022

Prawo pracy

Zatrudnienie osoby poniżej 16. roku życia - czy jest możliwe?

W okresie wakacji wielu młodych ludzi chciałoby podjąć pracę, chcąc zarobić swoje pierwsze pieniądze. Czy prawo pozwala na zatrudnienie osoby poniżej 16. roku życia? Jeśli tak, to jakich formalności należy dokonać? Przeczytaj i sprawdź!

17 stycznia 2022

Zdaniem eksperta

Zawieszenie działalności a obowiązek przedłużenia umowy do dnia porodu

Czy jest możliwe zawieszenie działalności gospodarczej, gdy przedsiębiorca ma obowiązek przedłużyć umowę do dnia porodu swojej jedynej pracownicy?

17 stycznia 2022

Zdaniem eksperta

Gdzie znajduje się nr konta ZUS w PUE?

Od nowego roku zaczyna obowiązywać jedno konto ZUS. Gdzie znajduje się nr konta ZUS w PUE?

17 stycznia 2022

Prawo pracy

Praca nakładcza - charakterystyka

Praca nakładcza inaczej nazywana jest pracą chałupniczą. Czym się charakteryzuje? Czy traktowana jest jako stosunek pracy, czy umowa cywilnoprawna? Jakie uprawnienia ma pracownik? Odpowiedź znajduje się w artykule! Przeczytaj, a dowiesz się więcej!

4 kwietnia 2022

Prawo pracy

Zwolnienie lekarskie w formie elektronicznej od lipca 2018

Zwolnienie lekarskie w formie elektronicznej funkcjonuje od 2016 roku. Jednak data wykluczająca wystawianie zwolnień w formie papierowej została przesunięta na lipiec 2018 rok. Dlaczego i co się z tym wiąże? Odpowiedź znajduje się w naszym artykule!

17 stycznia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów