0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: akta-pracownicze

Artykuły:

Ponowne zatrudnienie a zasada kontynuacji dokumentacji pracowniczej

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ponownie zatrudnić byłego pracownika. Należy jednak wiedzieć co się z tym wiąże. Na czym polega zasada kontynuacji dokumentacji pracowniczej i kiedy trzeba ją stosować? Odpowiadamy w artykule. Przeczytaj!

12 kwietnia 2022

Czy informacja o okresie przechowywania akt jest zawsze potrzebna?

Pracodawca wraz ze świadectwem pracy wydaje pracownikowi w postaci papierowej lub elektronicznej informację o jego aktach osobowych. Jak powinna wyglądać informacja o okresie przechowywania akt jest i czy zawsze potrzebna? Przeczytaj i dowiedz się!

24 lutego 2022

Zmiana postaci dokumentacji pracowniczej - jak ją przeprowadzić?

Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest prowadzenie dokumentacji pracowniczej. Do wyboru ma formę papierową lub elektroniczną. Jak powinna wyglądać zmiana postaci dokumentacji pracowniczej? Kogo należy o tym poinformować? Sprawdź!

2 kwietnia 2021

Akta pracownicze - zmiany dotyczące akt pracowniczych od 2019 roku

Od stycznia 2019 roku pracodawcy będą mieli możliwość przechowywania akt pracowniczych w wersji elektronicznej. Akta pracownicze będą mogły być przechowywane przez 10 lat, a nie jak dotychczas przez 50. Co jeszcze się zmieni? Sprawdź!

28 listopada 2018

Akta pracownicze w formie elektronicznej - wszystko co należy wiedzieć

Akta pracownicze w formie elektronicznej - marzenie wielu pracodawców. Niestety termin wejścia w życie nowych przepisów ponownie został przesunięty, tym razem na 1 stycznia 2019r. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na temat e-akt osobowych.

17 listopada 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów