0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

9 wyników dla tematu: copywriter

Artykuły:

Pisanie tekstów na zlecenie – jaka stawka podatku VAT?

Pisanie tekstów na zlecenie, czy też copywring jest coraz bardziej popularną współpracą miedzy wydawcą a pisarzem. Jaką stawką VAT należy opodatkować przygotowywanie tekstów na zlecenie wydawnictwa? 23% czy 8%? Odpowiedź znajdziesz w artykule!

21 maja 2021

Copywriter - w czym może pomóc Twojej firmie?

Content marketing to bardzo skuteczna forma reklamy. Firmy prześcigają się w sloganach czy tekstach, którymi chcą zainteresować klientów. Jak jednak tworzyć tyle ciekawych treści? Z pomocą może przyjść copywriter. Ile kosztuje taka współpraca? Sprawdź.

10 sierpnia 2017

Copywriter – co powinien wiedzieć rozpoczynając pracę?

Rozpoczynasz pracę jako copywriter? Jesteś ciekawy, gdzie zdobywać pierwsze zlecenia oraz co znaczą pojęcia, którymi mogą posługiwać się zleceniodawcy? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co każdy początkujący copywriter powinien wiedzieć o swoim zawodzie!

23 czerwca 2017

Ile zarabia copywriter w poszczególnych województwach

Na rynku pracy coraz popularniejszy staje się copywriting. Jednak nadal jest mylony z zawodem dziennikarza. Czy popularność tego zawodu idzie w parze z wysokimi zarobkami? Sprawdź,ile w zależności od regionu zarabia copywriter i na czym polega jego praca!

16 grudnia 2016

Czy copywriter jest potrzebny w firmie?

Copywriter to brzmi dumnie i tajemniczo jednocześnie. Ze względu na wzrost zapotrzebowania rynku na różnego typu teksty zawód copywritera można rozumieć obecnie na różne sposoby. Dlatego w tym artykule zastanawiamy się - czym zajmuje się copywriter?

25 września 2016

Jak zostać copywriterem - poznaj tajniki zawodu!

Zarówno poszukiwania pierwszej pracy, jak i przebranżowienie bywają trudne. Jednak jeżeli wiemy, czym chcemy się zajmować, warto spełniać marzenia. Jak zostać copywriterem? Przeczytaj artykuł i przekonaj się.

25 września 2016

Czy copywriter musi pisać poprawnie? O szyku zdania i przecinkach

Poprawna konstrukcja tekstu jest gwarancją tego, że odbiorca go zrozumie. Szyk i przecinki są naprawdę istotne! Jakich błędów należy się wystrzegać? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, których z nich copywriter powinien unikać!

25 września 2016

Czym się różnią content marketer i copywriter

Content marketer i copywriter często są ze sobą myleni - przecież obaj pracują w branży reklamowej! To spory błąd - zajmują się oni zupełnie innymi dziedzinami marketingu. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czym różnią się te dwa pojęcia!

25 września 2016

Praca zdalna - podstawowe zasady

Chcesz pracować w domu? Koniecznie przeczytaj!

4 lutego 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów