0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: dokumenty

Artykuły:

Dokumenty które musi przechowywać przedsiębiorca - warto wiedzieć!

Przedsiębiorcy mają obowiązek przechowywać dokumenty księgowe jak i firmowe. Okres przez jaki dokumenty muszą być przechowywane zależy od ich rodzaju. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak długo należy przechowywać poszczególne dokumenty!

29 września 2021

Kwarantanna dokumentów dostarczanych do US i ZUS

Z powodu epidemii koronawirusa, przesyłane dokumenty do administracji publicznej w tym do urzędu skarbowego i do ZUS podlegają kwarantannie w określonym terminie. Jak kwarantanna dokumentów wpływa na datę ich rejestracji? Sprawdź!

31 marca 2020

Przechowywanie firmowej dokumentacji – wrzuć ją w chmurę!

Korzystasz w firmie z programów kadrowych online? Być może będziesz miał możliwość archiwizowania dokumentów w taki sposób – przechowywanie firmowej dokumentacji kadrowej online!

22 grudnia 2016

Jak usprawnić obieg dokumentów w firmie?

Obieg dokumentów w firmie, który może pozwolić na zaoszczędzenie czasu i uniknięcie niepotrzebnego stresu, wymaga spełnienia przede wszystkim jednego warunku - musi sprawnie przebiegać. Im sprawniej przepływają dokumenty, tym lepiej funkcjonuje biznes!

20 września 2016

Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów (WDT) - dokumenty potwierdzające

Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów (WDT) to wywóz towarów z Polski na terytorium innego kraju członkowskiego UE

11 lipca 2014

Wezwanie do zapłaty - wzór z omówieniem

Termin zapłaty mija, kontrahent wciąż nie zapłacił? Warto wystosować wezwanie do zapłaty. Próba wyegzekwowania należności w formie oficjalnego pisma często kończy się powodzeniem.

10 sierpnia 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów