0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: dokumenty-magazynowe

Artykuły:

Dokumenty magazynowe - jakich danych dostarczają US w formie JPK_MAG?

Obrót magazynowy regulowany jest przez dokumenty magazynowe. Na ich podstawie generowany jest również JPK_MAG dla urzędu skarbowego. Dowiedz się, jakie dokumenty magazynowe wyróżniamy oraz w jaki sposób należy prowadzić system magazynowy wfirma.pl!

3 kwietnia 2023

Dokument PZ, czyli przyjęcie z zewnątrz - wzór z omówieniem

PZ, czyli przyjęcie z zewnątrz jest dokumentem magazynowym, który potwierdza dostarczenie towarów lub materiałów do firmy. Sprawdź, jak prawidłowo sporządzić dokument PZ przyjęcie z zewnątrz. Pobierz darmowy wzór dokumentu PZ w formacie PDF i DOC.

20 sierpnia 2021

Dokument WZ - wydanie na zewnątrz - wzór z omówieniem

Dokument WZ jest dokumentem potwierdzającym ruch w magazynie i dotyczy rozchodu towarów/materiałów. Sprawdź, jak prawidłowo sporządzić druk wydania na zewnątrz!

9 sierpnia 2021

W jaki sposób prowadzić magazyn w spółce z o.o.?

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które zajmują się produkcją i handlem, zobowiązane są do prowadzenia magazynu. Wynika to z faktu, że posiadane przez nią materiały i towary podlegają ewidencji. W jaki sposób prowadzić magazyn w spółce z o.o.?

6 lipca 2020

JPK MAG przykład ujęcia dokumentów w pliku!

Od 1 lipca 2018 roku zaczęły obowiązywać dodatkowe struktury JPK. Jedną z nich jest JPK MAG, czyli struktura odpowiedzialna za kontrolę ruchów magazynowych. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jak ujęty zostanie w pliku JPK MAG przykład zawartej transakcji!

5 września 2018

Program magazynowy online - usprawnienie pracy magazynów

Proste i intuicyjne funkcjonowanie a także szereg przydatnych przedsiębiorcy opcji powinno charakteryzować dobry program magazynowy online. Automatyzacja procesów oraz analizy magazynowe, do tylko niektóre z priorytetów takiego programu.

10 sierpnia 2018

Faktury zbiorcze na podstawie dokumentu WZ

Proszę pamiętać, iż dokument WZ nie jest dla jego wystawcy dokumentem księgowym i nie podlega ewidencji w KPiR.

17 października 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów