0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: dzialalnosc-nieewidencjonowana

Artykuły:

Działalność nierejestrowana - jak założyć?

Zakładanie firmy wiąże się z pewnego rodzaju ryzykiem i niepewnością, czy się uda. Czy Twój pomysł na biznes ma szansę wybić się na rynku? Czy będziesz mieć klientów? Działalność nierejestrowana to odpowiedź na te pytania. Sprawdź, jak ją założyć!

24 lutego 2022

Ulga na start a działalność nieewidencjonowana

Ulga na start jest skierowana do przedsiębiorców. Korzystający z niej przedsiębiorcy zwolnieni są z opłacania składek społecznych. Jednak czy ulga ta przysługuje kiedy prowadzona jest działalność nieewidencjonowana? Sprawdź to!

15 lutego 2022

Działalność nieewidencjonowana a podatki VAT I PIT

Przedsiębiorcy zakładając działalność muszą liczyć się z koniecznością dopełnienia wielu formalności, jak rejestracja w CEIDG lub KRS. W odróżnieniu do innych form biznesu, działalność nieewidencjonowana umożliwia ominięcie zbędnych formalności.

7 lutego 2022

Czy niezarejestrowana działalność podlega VAT?

Działalność nieewidencjonowana pozwala przedsiębiorcom na wiele przywilejów podatkowych. Przeczytaj artykuł i sprawdź czy niezarejestrowana działalność podlega VAT, jakie są zasady jej funkcjonowania oraz jakie dokumenty regulują jej działanie?

31 sierpnia 2021

Czy działalność nierejestrowa i nieewidencjonowana to to samo?

Działalność nierejestrowa i nieewidencjonowana to pojęcia Konstytucji biznesu. Czy oba te pojęcia dotyczą tego samego?

21 maja 2018

Działalność nieewidencjonowana - nowość w Konstytucji Biznesu

Konstytucja Biznesu to zbiór ustaw, które mają na celu poprawienie warunków prowadzenia firmy dla przedsiębiorców. Jednym z takich uproszczeń jest działalność nieewidencjonowana. Przeczytaj i dowiedz się na czym polega działalność nieewidencjonowana!

20 kwietnia 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów