0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: franczyza

Artykuły:

Rozliczenie podatkowe umowy franczyzy - jak wygląda?

Coraz więcej przedsiębiorców prowadzi swoje biznesy w oparciu o umowę franczyzy. Jest to dobre rozwiązanie dla nowych przedsiębiorców, którzy nie chcą rozkręcać swojej firmy całkowicie od zera. Sprawdź, jak wygląda rozliczenie podatkowe umowy franczyzy!

2 grudnia 2022

Franczyza - co to jest i jakie są jej zalety?

Franczyza to coraz popularniejszy model biznesowy. Jest on szczególnie atrakcyjny, dla osób, które nie mają pomysłu na biznes, nie mają odpowiedniego budżetu, czy też nie chcą zaczynać od zera rozkręcania firmy. Franczyza - jakie są jej zalety? Sprawdź!

31 stycznia 2022

Franczyza pomysłem na biznes

Franczyza pomysłem na biznes - czy to dobry wybór? Franczyza to jeden z nowocześniejszych modeli rozwoju biznesu. Pozwala prowadzić działalność pod marka znanej firmy co może dawać duże korzyści. Jednak jakie są wady tego modelu biznesowego? Odpowiadamy!

22 kwietnia 2021

System franczyzowy - na czym polega popularny model biznesowy?

System franczyzowy w dzisiejszych czasach, jest jednym z modeli biznesowych który wykorzystywany jest do prowadzenia działalności przez przedsiębiorców. Czy wiesz czym jest franczyza? Na czym polega system franczyzowy? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!

25 marca 2020

Franczyza - wady i zalety tej metody prowadzenia działalności

Na czym tak naprawdę polega franczyza i czy każdy może być franczyzobiorcą? Jakie plusy i minusy dla franczyzobiorców i franczyzodawców mają systemy franczyzowe? Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w artykule. Dowiedz się więcej czytając artykuł!

4 stycznia 2018

Franczyza - jakie są jej wady i zalety

Franczyza to dosyć popularny model biznesowy, który jest korzystny zarówno dla franczyzobiorcy, jak i franczyzodawcy. Jakie są zalety, a jakie wady takiej formy prowadzenia działalności. Kto może na tym więcej zyskać? Odpowiedzi znajdziesz w artykule.

4 lipca 2017

Dla kogo franczyza?

Wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat franczyzy.

16 października 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów