0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

9 wyników dla tematu: jak-odzyskac-dlug

Artykuły:

Przewłaszczenie na zabezpieczenie – sposób na odzyskanie pieniędzy?

Przewłaszczenie na zabezpieczenie to rodzaj zabezpieczenia wierzytelności, który może pomóc Ci w odzyskaniu długu. Dowiedz się, na czym polega ta forma umowy między wierzycielem a dłużnikiem oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę.

30 marca 2020

Egzekucja przeciwko nabywcy przedsiębiorstwa - czy to możliwe?

Czy odzyskanie długu od dłużnika, który sprzedał majątek jest możliwe? Dowiedz się, co możesz zrobić w takiej sytuacji. Sprawdź, na czym polega egzekucja przeciwko nabywcy przedsiębiorstwa i gospodarstwa rolnego i odzyskaj swój dług!

27 marca 2020

Jak odzyskać dług od klienta - ułatwienia dla wierzycieli

Zatory w płatnościach to jeden z głównych problemów przedsiębiorców, często prowadzący do upadłości firmy, dlatego tak ważne jest zapoznanie się z zasadami jak odzyskać dług od klienta. Poznaj jakie wprowadzono ułatwienia dla wierzycieli!

19 września 2019

Egzekucja długu spadkobiercy ze spadku

Na majątek dłużnika składa się również spadek więc wierzyciel może skutecznie dochodzić z niego należności. Czy można zacząć działać w momencie, w którym dłużnik jeszcze nie otrzymał spadku? Jak w praktyce wygląda egzekucja długu spadkobiercy!

10 grudnia 2018

Skarga pauliańska, czyli dłużnik wyzbywa się majątku

Odzyskiwanie długów od niechętnych dłużników nie jest prostą rzeczą. Co może zrobić wierzyciel, gdy dłużnik wyzbywa się majątku i deklaruje, ze nie posiada żadnych ruchomości, nieruchomości ani pieniędzy? Odpowiedź jest jedna - skarga pauliańska!

14 lutego 2018

Jak odzyskać należności, czyli windykacja dla początkujących

Obawiasz się nierzetelnych kontrahentów? Niepotrzebnie – przedsiębiorca może skutecznie odzyskać swoje należności. Ważne, aby postępować konsekwentnie już na etapie zapobiegania. Sprawdź, jak odzyskać należności od zalegających z opłatami kontrahentów!

8 stycznia 2018

Monitoring należności - czym jest i jak go stosować?

Czy wiesz, że jednym z najbardziej skutecznych narzędzi windykacyjnych jest monitoring należności? Jest to element prewencji zapobiegający zadłużaniu. Sprawdź, w jaki sposób monitorować należności od kontrahentów i jak radzić sobie z odzyskiwaniem zapłat!

17 lipca 2017

Jak odzyskać dług - samodzielna windykacja online!

Nieważne, czy jest się osobą prywatną, czy też prowadzącą dużą działalność gospodarczą - problem z odzyskaniem długu może mieć każdy. Jak odzyskać dług oraz jakie kroki należy podjąć, aby skutecznie przeprowadzić samodzielną windykację? Sprawdź!

11 lipca 2017

Jak poradzić sobie z niepłacącym klientem?

Klient nie zapłacił? Sprawdź, co możesz zrobić!

14 listopada 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów