0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: kontrola-celno-skarbowa

Artykuły:

Kontrola celno-skarbowa w świetle ustawy o KAS

Prowadząc działalność, przedsiębiorcy muszą przestrzegać przepisów prawa podatkowego. Czy wiesz, że kontrola celno-skarbowa może zostać przeprowadzona bez uprzedniego powiadomienia? Sprawdź, czy w trakcie kontroli można złożyć korektę zeznania!

12 kwietnia 2021

Korekta deklaracji po kontroli celno-skarbowej - kiedy jest możliwa?

W celu zwalczania przestępstw podatkowych urzędy celno-skarbowe mają prawo do przeprowadzenia kontroli przedsiębiorstw. Niekiedy wymagana jest korekta deklaracji po kontroli celno-skarbowej. Dowiedz się, co w przypadku gdy nie zostanie ona dokonana!

14 listopada 2019

Kontrola celno-skarbowa i kontrola podatkowa – porównanie

Kontrola celno-skarbowa oraz kontrola podatkowa są to zgodnie z aktualnymi uregulowaniami prawnymi dwa postępowania kontrolne, którym może zostać poddany podatnik. Czym się różnią? Jaki jest czas trwania kontroli? Więcej dowiesz się z artykułu!

7 sierpnia 2019

Kontrola celno-skarbowa i kontrola podatkowa - podobieństwa i różnice

Kontrola celno skarbowa i kontrola podatkowa służą do wykrywania nieuczciwych podatników. Jednak między tymi dwoma kontrolami są pewne różnice. Czy wiesz czego dotyczy kontrola celno-skarbowa, a czego kontrola podatkowa oraz co je różni?

19 czerwca 2019

Na czym polega postępowanie kontrolne i jakie są prawa przedsiębiorcy?

Postępowanie kontrolne prowadzona w firmie jest to sytuacja, w której nie chce się znaleźć żaden przedsiębiorca. Jakie wyróżnia się rodzaje postępowań i jak się do nich przygotować? Czy każde z nich musi być poprzedzone zawiadomieniem?

27 maja 2019

Kontrola podatkowa i skarbowa - porównanie procedur

Kontrola podatkowa i skarbowa - omówienie różnic. Na czym polega procedura wszczęcia, przebiegu i zakończenia w/w wariantów kontroli? W jaki sposób urzędy skarbowe powiadamiają podatników o kontrolach? Przeczytaj artykuł i dowiedz się!

10 marca 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów