0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: korekta-swiadectwa-pracy

Artykuły:

Świadectwo pracy - Prostowanie i wydawanie odpisu świadectwa pracy (cz. 3)

Żadnego pracodawcy nie ominie obowiązek wydawania świadectwa pracy. Jeżeli pracownik nie zgadza się z danymi zawartymi w tym dokumencie może wystąpić z prośbą o jego sprostowanie. Jak postępować kiedy świadectwo pracy zawiera błędy? Przeczytaj artykuł!

9 maja 2023

Zwolnienie lekarskie dostarczone po zakończeniu pracy a korekta świadectwa pracy

Jakie mogą występować przesłanki do wydania sprostowania świadectwa pracy? Czy zwolnienie lekarskie dostarczone po zakończeniu pracy przez pracownika jest podstawą do powstania obowiązku wystawienia korekty świadectwa pracy? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

8 października 2019

Kiedy potrzebna jest korekta świadectwa pracy?

Pracodawca po zakończeniu trwania stosunku pracy, powinien ostatniego dnia zatrudnienia wręczyć pracownikowi świadectwo pracy. Co jednak w sytuacji, kiedy dokument ten zawiera błędy? Przeczytaj i sprawdź, jak powinna wyglądać korekta świadectwa pracy!

4 października 2019

Co robi pracodawca, jeśli sąd nakaże mu sprostować świadectwo pracy?

Świadectwo pracy pracownika, jest ważnym dokumentem wystawianym przez pracodawcę. Co zrobić w sytuacji gdy zawiera błędy? Pracodawca ma obowiązek dokonać korekty dokumentu. Jeśli tego nie uczyni, pracownik ma prawo skierować się do sądu. Przeczytaj o tym!

23 września 2019

Świadectwo pracy - kiedy należy je wydać i co musi zawierać?

Świadectwo pracy to dokument wydawany pracownikowi potwierdzający okres zatrudnienia oraz wykazujący wiele kluczowych danych związanych z przebiegiem pracy w danej firmie. Co powinno zawierać? W jakim terminie należy wręczyć je pracownikowi? Przeczytaj!

10 września 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów