6 wyników dla tematu: metoda-smart

Artykuły:

Metoda SMART - sztuka formułowania celów

Co miesiąc planujesz nowe cele i nie realizujesz ani jednego? Masz problem z określeniem założeń, a następnie ich realizacją? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak działa metoda SMART i sformułuj swoje cele tak, aby były możliwe do osiągnięcia.

24 marca 2021

Cele pracy – jak wyznaczać je mądrze?

Cele pracy mogą być bardzo pomocne w codziennym wykonywaniu obowiązków. Jednak jeśli będą wyznaczone nieprawidłowo, może się okazać, że jedyne, co przyniosą, to frustrację. Jak prawidłowo wyznaczać sobie cele? Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się!

8 października 2019

Model SMART - jak prawidłowo wyznaczać cele?

Właściwie każdego dnia wyznaczamy sobie jakieś cele. Jednak, aby cele te były możliwe do osiągnięcia powinny one zostać określone według metody SMART. Dowiedz się, co składa się na model SMART i dlaczego ten sposób określania celów jest taki skuteczny.

16 maja 2019

Wyznaczanie celów i droga do ich realizacji

Wyznaczanie celów może sprawić, że nasze działania zyskają sens, a my – więcej motywacji. Jak się do tego zabrać? Dlaczego jest to tak ważne? Jak wykorzystać metodę SMART? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania!

19 marca 2019

Jak wyznaczać cele, by nie popełnić błędu?

Staramy się stawiać przed sobą zadania, by nasze życie było coraz lepsze. Jak wyznaczać cele, by udało się je realizować? Jak może nam w tym pomóc metoda SMARTER? Jakie powinny być? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania.

11 maja 2018

Jak zbudować zgrany zespół?

Co zrobić, kiedy Twoi pracownicy ciągle narzekają? Jak zbudować zgrany zespół? Czy można stworzyć grupę efektywnych osób, które będą lubiły ze sobą pracować? Przeczytaj artykuł i poznaj 5 etapów budowania dobrego zespołu.

4 stycznia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów