0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: mlodociany-pracownik

Artykuły:

Młodociany pracownik - dofinansowanie kosztów kształcenia

Młodociany pracownik to osoba która kontynuuje naukę zawodu lub przyuczenie do wykonywania danej pracy. Jakie warunki musi spełniać pracodawca, aby móc ubiegać się o dofinansowanie kosztów kształcenia? Dowiedz się więcej na ten temat!

11 października 2022

Wynagrodzenie młodocianego znacznie wzrośnie!

Wynagrodzenie młodocianego jest niskie, a jak wskazują rządzący wydajność młodocianego pracownika w trzecim roku nauki jest niewiele niższa niż pełnoletniego pracownika. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jakie zmiany są planowane!

16 września 2022

Młodociani pracownicy a obowiązek płacenia składek ZUS

Przedsiębiorco pamiętaj, że zatrudnianie młodocianych pracowników związane jest z wieloma obostrzeniami ponieważ są oni chronieni przed szkodliwymi warunkami pracy! Przeczytaj i sprawdź, czy młodociani pracownicy generują obowiązek zapłaty składek ZUS!

15 września 2022

Młodociany, który ukończył naukę zawodu a zatrudnienie

Osoby młodociane zatrudniane są na innych zasadach niż zwykli pracownicy. Z młodocianym nieposiadającym kwalifikacji zawodowych można zawrzeć umowę w celu przygotowania zawodowego. Sprawdź, czy młodociany, który ukończył naukę zawodu, traci zatrudnienie!

15 września 2021

Zatrudnienie osoby poniżej 16. roku życia - czy jest możliwe?

W okresie wakacji wielu młodych ludzi chciałoby podjąć pracę, chcąc zarobić swoje pierwsze pieniądze. Czy prawo pozwala na zatrudnienie osoby poniżej 16. roku życia? Jeśli tak, to jakich formalności należy dokonać? Przeczytaj i sprawdź!

22 maja 2018

Dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianych w KPiR

Rozlicz dofinansowanie na kształcenie młodocianego pracownika!

9 listopada 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów